Wednesday, December 1st, 2021

32 GB’lık iPhone nasıl 128 GB oldu?

iPhone’lar ne yazık ki Android muadillerine göre kısıtlı depolama alanıyla geliyor. Birçok iPhone uzun yıllar 16 GB versiyonlara sahip oldu ve bugün dahi 32 GB iPhone’lar görülüyor. Bu depolama alanları 4K filmlerin ve birkaç GB boyutunda uygulamaların olduğu bir dünyada yeterli değil. Teknoway CepMarket ile 32 GB’lik iPhone 7’yi 128 GB’ya yükselttik.

h4

iPhone hafıza yükseltme nasıl yapılır?

Sözü fazla uzatmadan çoğu iPhone kullanıcısının derdini çözecek hafıza yükseltme videosu ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

iPhone hafıza yükseltme işleminde ShiftDelete.Net’e yüzde 20 indirimden yararlanmak için Teknoway ile iletişime geçin: https://bit.ly/2RRLHSI

Apple, iPhone’larda daha yüksek depolama alanı için çok fazla ücret talep ediyor. Bu nedenle kullanıcılar örneğin 16 GB bir iPhone alarak bunu daha sonra Teknoway CepMarket gibi servislerde 128 GB’a yükseltebiliyor.

Böylelikle önemli oranda tasarruf etmiş oluyor. Müşteriler halihazırda iyi performansa sahip iPhone’ları sadece hafızası yetersiz diyerek satmak zorunda kalmıyor.

Kullanıcıya garanti dışı kalmasını kabul etmesi gerektiği aktarıldıktan sonra verdiği onay ile işlemler başlıyor. En fazla 1 buçuk saatte tamamlanan işlemlerde, telefonun sadece anakart üzerinde bulunan NAND Flash (depolama çipi) değiştiriliyor. Ayrıca eski depolama çipindeki tüm bilgiler yeni çipe aktarılıyor.

The post 32 GB’lık iPhone nasıl 128 GB oldu? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments