Wednesday, December 1st, 2021

Binance’te yarın spot işlemler 4 saat askıya alınacak

Kripto para borsası Binance, yarın dört saat sürmesi beklenen bir güncelleme yapacağını açıkladı. Söz konusu güncelleme, 25 Nisan TSİ 07.00’de başlatılacak.

Platformda vadeli işlem ve opsiyon alım satımı devam edecekken spot alım satım ve kredili işlemler, yatırma ve çekme, kartla kripto para alımı, P2P alım satım, yeni kullanıcı kayıtları ve diğer birkaç servis askıya alınacak.

Açıklamaya göre güncelleme, genel sistem performansı ve kararlılık iyileştirmelerini içerecek. Sistem güncellemesinden 10 dakika önce tüm varlıkların transferleri, yatırma ve çekme işlemleri durdurulacak. Güncelleme tamamlandıktan sonra ise emirleri iptal etmek, para yatırma işlemi yapmak için 30 dakikalık bir süre verilecek.

Binance, işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda. CoinMarketCap verileri, borsada son 24 saat içinde yaklaşık 117 milyar dolarlık alım satım yapıldığını gösteriyor.

The post Binance’te yarın spot işlemler 4 saat askıya alınacak appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments