Wednesday, December 1st, 2021

Binance’ten HOT, DOGE, CAKE ve WRX Yatırımcılarını İlgilendiren Yeni Listeleme

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in attığı her adımın birçok kripto para için bir hayli önemli olduğu biliniyor. Bu sebeple Binance’in DOGE, HOT, WRX ve CAKE gibi son dönemin en popüler kripto paraları ile ilgili yaptığı en güncel açıklamanın da önemi hiç olmadığı kadar artıyor.

HOT, Yeni Bir İşlem Çiftine Kavuştu

Binance, yayınladığı duyuda dört kripto para birimi için de yeni işlem çiftlerinin eklendiğini vurguladı. Aslında kısa süre önce Holo (HOT) için oldukça önemli olan bir işlem çifti borsadan kaldırılmıştı. HOT/BTC paritesinin kaldırılması ilk başta tepki çekse de bunun ciddi fiyat artışını engelleyen sebeplerden birisi olduğunun fark edilmesi çok sürmedi.

Binance şimdi ise HOT için kripto para yerine itibari para odaklı bir işlem çifti ekleyerek buna tam olarak nereden ciddi bir ilgi duyulduğunu ortaya koymuş oldu. HOT/BRL işlem çifti ile Brezilya’dan HOT’a ciddi bir ilgi olduğunu ortaya koyan Binance, diğer listelemeleri ile de benzer ipuçları verdi. HOT/BRL işlem çifti ile beraber HOT’un Binance üzerindeki hacminin de artması beklenebilir.

WRX, DOGE ve CAKE’e Müjde!

Dev kripto para borsası buna ek olarak CAKE/GBP, DOGE/RUB ve WRX/EUR işlem çiftlerini oluşturup listeledi. Merkezsiz kripto para borsası PancakeSwap’in son dönemde elde ettiği popülerliğin böyle bir listeleme getirmesi beklenen bir gelişmeydi. DOGE ise Rus rublesi işlem çifti ile hacmini biraz daha arttırabilir. Son olarak yasaklarla anılan ve yakında kripto para yasağı getirileceği tahmin edilen Hindistan’ın en büyük kripto para borsası WazirX’in kripto parası WRX de böylece Avrupa’ya açılmış oldu.

Kripto Paralar Yönelik Ana Akım İlgi Artıyor

Kullanıcılar direkt olarak ilgili itibari paraları yatırarak CAKE, DOGE, HOT ve WRX satın alabilecek. Bu durum kripto paralara yönelik ana akım ilginin de arttığının en büyük kanıtı. Binance üzerinden birçok işlem çifti ile ilgili kripto paraları almak mümkün olsa da borsanın gelen talepler doğrultusunda böyle bir adım attığı öngörülmekte.

Facebook Comments