Wednesday, December 1st, 2021

Blizzard’da ayrılık rüzgarları esiyor

Overwatch yönetmeni Jeffrey Kaplan, Blizzard’dan ayrıldı. Jeffrey Kaplan, şirkette geçirdiği 19 yılın ardından Blizzard’dan ayrıldığını açıkladı. Overwatch’a büyük katkısı bulunan Kaplan’ın neden Blizzard’dan ayrıldığı belli değil. Şirketten ayrıldı ve Overwatch hayranlarına kişisel bir mesaj bırakarak veda etti. Overwatch takım tabanlı çok oyunculu FPS oyunudur. Oyun içerisinde takımla birlikte farklı görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun daha çok rekabetçi bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Ayrıca oyunda 32 adet kahraman bulunuyor. Bu kahramanlar kendi içlerinde 3 sınıfa ayrılıyor. Her kahramanın kendisine özgü güçleri ve yetenekleri bulunuyor.

Blizzard, yeni video oyun antolojisini duyurdu

19 yılın ardından Blizzard’dan ayrılıyorum

Jeffrey Kaplan, Overwatch hayranlarına bir veda mesajı bıraktı. Kaplan’ın bıraktığı mesaj şu şekilde:

Selamlar, Overwatch Topluluğu. 19 yılın ardından Blizzard Entertainment’tan ayrılıyorum. Böylesine tutkulu bir kitle için dünyalar ve kahramanlar yaratma fırsatına sahip olmak, gerçekten bir ömür boyu onurdur. Blizzard’da oyunlarımızı destekleyen herkese, oyun takımlarımıza ve oyuncularımıza derin şükranlarımı sunmak istiyorum. Ayrıca bu geliştirme sürecini benimle paylaşan harika oyun geliştiricilerine özel bir teşekkür etmek istiyorum.

Asla dünyayı göründüğü gibi kabul etmeyin. Her zaman ne olabileceğini görmeye cesaret edin. Umarım aynısını yaparsınız.

GG

Jeffrey Kaplan

Jeffrey Kaplan
Jeffrey Kaplan

Overwatch 2’nin geliştirme sürecinde Jeffrey Kaplan’ın yerine Aaron Keller geçecek. Keller, daha önce Overwatch’ın yönetmen yardımcılığını yapmıştır. Ayrıca Keller, Kaplan ile birlikte World of Warcraft’ta çalıştı. Keller, topluluğa “Jeffrey harika bir lider, akıl hocası ve arkadaş oldu. Onu ne kadar özleyeceğimizi çok iyi biliyor” mesajını verdi.

The post Blizzard’da ayrılık rüzgarları esiyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments