Twitter kripto topluluğundaki yorumlarıyla adından söz ettiren Crypto Ben, ADA’nın Ethereum’u tahtından indirebileceğine inanıyor. Hatta Ben, ADA’nın 50 doları görebileceğini aktardı.

Cardano’nun ETH seviyesini yakalaması için piyasa değerini dörde katlaması gerekiyor. Uzman analist, portföyünde hem ETH’yi hem de ADA’yı tutarak kazan-kazan stratejisi izlediğini aktardı.

ADA’ya Yoğun İlgi

Youtuber MMCrypto ve Big Boy Crypto Ben, bir Youtube yayınında Cardano (ADA) fiyatının 50 dolar yolculuğunu anlatan bir söyleşi yaptı. Ayrıca ADA’nın Ethereum’u geride bırakarak piyasa değerine göre ikinci sırayı alma olasılığından bahsettiler. Son zamanlarda ADA’ya yoğun ilgi gösteriliyor. Dahası, insanlar ADA’nın nereye gidebileceğini, hangi seviyeleri hedeflediğini bilmek istiyor. Bazıları ise ADA’nın Ethereum’u tahttan indirebileceğini umuyor.

Uzman analist Ben, Cardano’nun uzun vadede Ethereum’u tahtından indirebilmek için harika bir şans yakaladığına inanıyor. Bu özel boğa koşusunda, ADA’nın ETH’yi geçip geçemeyeceğinden emin değil ancak en azından bir şansı olduğuna inanıyor. Bununla beraber, ana akım yatırımcılar da artık ADA kelimesini sıklıkla duymaya başladı. Aynı zamanda bu fiyat seviyelerinin, yeni potansiyel yatırımcı havuzunu da beraberinde getireceği konuşuluyor.

Ethereum ile ilgili ana problemden, ölçeklenebilirlik sorunu ve en önemlisi yüksek gas ücretleri olarak bahsedebiliriz. Ancak Ben’e göre, hali hazırdaki boğa koşusunda Ethereum en az 10 kat artış kaydedebilir. Ancak yine de, gas ücretleri birçok yatırımcıyı korkutuyor. Deneyimli analistlere göre ADA, Ethereum’un tüm bu sorunları bilinciyle hareket ediyor. Bu bağlamda ADA gelecekte ölçeklenebilirlik ve güvenlikle ilgili sorun yaşamak istemiyor. Bazı analistler, uzun vadede ADA’nın piyasada iki numaraya yükselebileceğine inanıyor. Crypto Ben bunu, ADA ile ETH arasındaki büyük bir savaş olarak ifade ediyor.

Cardano (ADA) 50 Dolara Ulaşabilir Mi ?

Cardano (ADA), 37 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip. Ethereum piyasa değeri yaklaşık olarak 180 milyar dolar. Bu bağlamda Ethereum, ADA piyasa değerinin yaklaşık dört buçuk katı büyüklüğüne denk geliyor.

Crypto Ben, eğer ADA piyasa değerinde ETH’ye ulaşabilirse veya olası geçebilme ihtimalinde yatırımcıların, heyecan verici bir 50 dolar yolculuğu beklediğini aktardı. Dahası, birçok yatırımcı 50 dolarlık bir moonshot ile çılgına dönebilir. Ayrıca yatırımcılar, Ben’den ADA ve ETH konusunda tavsiye istedi. Ben şunları aktardı :

Her iki coin’i portföyünüze ekleyerek yatırımlarınızı korumanın harika olabileceğini düşünüyorum. Portföyünüzü çeşitlendirmenizi öneririm.

Facebook Comments