Wednesday, December 1st, 2021

Chiliz Yorum: CHZ’den Yükseliş Sinyalleri

Son birkaç aylık dönemde adından sıkça söz ettiren popüler kripto para Chiliz (CHZ), teknik grafik verilerine yukarı yönlü bir fiyat kırılmasına hazırlanıyor olabilir. Lider kripto para birimi Bitcoin’in toparlanması ile birlikte piyasa yeşile büründü. Birçok altcoin yükseliş sinyali verdi ve bazıları hali hazırda yukarı yönlü fiyat hareketine başladı. Spor dünyasının en popüler kripto parası Chiliz, büyük piyasa düzeltmesinde 0.36 dolarlık kritik destek seviyesine dayansa da tehlikeli bölgeden uzaklaştı ve yükseliş için ivme kazanıyor.

Chiliz Grafikleri

Chiliz (CHZ), 4 saatlik grafik verilerine göre toparlanma sinyalleri veriyor. Popüler kripto para gün içerisinde %28’lik bir artış kaydederken 0.47 dolara dokundu. Önümüzdeki seanslarda CHZ boğalarının fiyatı 0.50 doların üzerine taşıma girişimleri görülebilir. Bunun yanı sıra CHZ’nin son 24 saatlik işlem hacmi %131 yükseldi.

4 saatlik grafik verilerine göre Bollinger Bantları daralan formuyla volatilite eksikliğini vurguluyor. Öte yandan RSI 51 seviyesiyle nötr bölgede yer alıyor. Müthiş Osilatör ise kısa vadede momentumun boğalardan yana olduğunu gösteriyor.

Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Chiliz (CHZ) fiyatı haberimizin hazırlandığı sırada 0.45 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve 0.50 dolar barajını aşmak için güç topluyor. Uzmanlar yukarı yönlü bir fiyat kırılması için 0.60 dolarlık kritik direnç seviyesini işaret ediyor. CHZ, bu seviyeyi en son 16 Nisan tarihinde görmüştü ve bu seviyede yakalanan ivme ile fiyat 0.80 dolara kadar tırmanmıştı. Nitekim fiyat bu seviyelerde korunamasa da 0.60 doların önemli bir kırılma noktası olduğu gözler önüne serildi.

Öte yandan olası bir düşüş senaryosunda CHZ adına kritik direnç seviyesi 0.36 dolar olarak kaydedildi. Ancak boğalar bu seviyede güçlü bir savunma hattı kurmuş durumda ve fiyat henüz 0.36 doların altına sarkmadı.

Facebook Comments