Tuesday, November 30th, 2021

Düşük faizli kredi fırsatıyla Ford Focus 2021 fiyatları

Ülkemizde en çok tercih edilen sedan otomobillerden biri olan Ford Focus, 2021 modeli ile karşımızda. Binek araç piyasasında uygun fiyatıyla yıllardır tüketicilerin gözdesi olan Ford Focus, 2021 yılında da rekabetçi fiyat listesi ile karşımıza çıkıyor.

Giriş seviyesi bir sedan olan Ford Focus, düşük faizli kredi kampanyasıyla da otomobil almayı düşünenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Düşük faizli kredi fırsatıyla Honda Civic 2021 fiyatları

Ford Focus 2021 fiyat listesi

Ford yetkili satıcılarında şu anda 2020 ve 2021 model Focus’lar satılmakta. 2020 modelinin makyajlanmış hali olan 2021 varyantı, oldukça dolu yükseltme seçenekleriyle geliyor. 2021 model Ford Focus, dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip. Bununla birlikte TrendX, Titanium ve ST-Line olmak üzere üç farklı paket seçeneği mevcut durumda.

Ford Focus 2021 TrendX paket fiyat listesi

Üç paket arasından en ucuz ve en az donanım özelliklerine sahip olan TrendX, işleri basit tutmak isteyenlerin tercih edeceği türden. Bu paket ile tercih edilebilen oldukça fazla yükseltme seçeneğini görebiliyoruz. En ucuz paketin en ucuz seçeneğini satın almak için 220.800 TL ödemeniz gerekiyor.

ford focus 2021 fiyat listesi

Ford Focus 2021 Titanium paket fiyat listesi

Aracı teslim aldığınızda daha fazla ekstra görmek istiyorsanız orta paket olarak da adlandırabileceğimiz Titanium paketi size hitap ediyor. Uygun fiyatlı TrendX paketinde az ekstra bulunması onu tercih edilmemek için bir neden haline getirebilir. Daha fazla özellik görmek istiyorsanız Titanium paketli bir varyantı satın alabilirsiniz. Yine de Titanium paket karşısında TrendX hala ucuz bir alternatif.

Bu paket ile mevcut olan yükseltmeler TrendX ile neredeyse aynı.

ford focus 2021 fiyat listesi

Ford Focus 2021 ST-Line paket fiyat listesi

Ford Focus için en yüksek paket seçeneği olan ST-Line, aracınızda görmek isteyeceğiniz neredeyse tüm özellikleri barındırıyor. Bu paket için mevcut yükseltme seçeneği oldukça az. Dört yükseltme seçeneğinden ikisi dizel motor, diğer ikisi ise benzinli motor için. Ayrıca Dört seçenekte de 8 ileri otomatik şanzıman bulunuyor.

Ford Focus 2021 teknik özellikleri: Paketler arasındaki farklar neler?

ford focus 2021

Günümüzde neredeyse her otomobil birden fazla paket seçeneğiyle karşımıza çıkmakta. Bu paketler hem iç ve dış ekstraları belirliyor, hem de bazı teknik farklılıklar içeriyor. Tüm Ford Focus 2021 paketleri arasındaki farklara buradan ulaşabilirsiniz.

Ford binek araçlarda düşük faizli kredi kampanyası

30 Nisan 2021’e kadar geçerli olan düşük faizli kredi kampanyası, krediyle otomobil almayı düşünenleri yakından ilgilendiriyor. Bireysel müşteriler için geçerli kampanya 12 ay vadeyle yüzde 0.99 faiz oranıyla 100.000 TL kredi mevcut. Bu kredinin aylık ödemesi 8.990 TL civarında. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sizler Ford Focus 2021 fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

The post Düşük faizli kredi fırsatıyla Ford Focus 2021 fiyatları appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments