Wednesday, December 1st, 2021

İşletmelerin e-posta ihtiyacı önemi nedir?

Bireysel ve kurumsal süreçlerle ilgili internet üzerinden iletişime geçme kanalı olan e-posta insanların birbirleriyle hızlı iletişimde kalabilmelerini sağlayan ve resmi iletişim kurabilmelerinin en pratik yolu olarak görülmeye devam ediyor.

İnternet dünyasının önde gelen isimleri Hotmail, Gmail ya da Yandex gibi mail servislerinden çok kolaylıkla e-posta edinilebiliyor ve kullanılabiliyor. Bu e-postalar bireysel kullanıcıların en çok tercih ettiği servislerden biri olsa da yoğun e-posta kullanımlarında ya da büyük işletmelerin, birden fazla e-posta kullanımı tercihi olduğunda çoğu istekleri karşılayamıyor. Bu aşamada ise kullanıcıların tercihleri Kurumsal Mail Hosting hizmetleri oluyor.

Binlerce Microsoft kullanıcısının e-postası hacklendi

Kurumsal Mail Hizmeti Nedir?

Kurumsal mail hizmeti profesyonel olarak @firmaadiniz.com uzantılı şekilde açabileceğiniz ve istediğiniz sayıda e-postalar oluşturarak çalışanlarınıza atayacağınız ayrıcalıklı bir e-posta servisidir. İşletmelerin dijital dünyada en çok ihtiyacı olan şey, elbette e-postalar olurken bu ihtiyacı karşılayacak doğru bir hosting firması tercihi de çok önemli hal almaktadır.

Yerli mail

Beklentileri karşılayabilecek olan bir e-posta servisi, kesintisiz ve elbette iletişimi en iyi şekilde karşılayabilen seviyede olmalıdır. Bu anlamda kurumsal iş süreçlerini, profesyonel bir şekilde yaparken e-postaların gelen- giden kutularında bir aksaklık yaşanmasını riske atmamak oldukça önemlidir. Bunun içinse doğru bir firma seçimi, alanında yetkin ve profesyonel bir mail hosting firmasından faydalanılması önemli kazanmaktadır.

Kurumsal Süreçlerinizi Profesyonel E-posta Çözümleriyle Kolaylaştırın

Profesyonel çözümlerle birlikte işletmelere uygun şekilde e-posta ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren bir hosting firması da Güzel Hosting. Türkiye’de istatistiklere göre yerli bir marka olarak sunucularında en çok web sitesi barındıran, B2B ve B2C iş modelleriyle en geniş müşteriye sahip şirketlerden biridir.

100 bin+ web sitesi, Türkiye’de Güzel Hosting tarafından operasyonel süreçlerin işletildiği sunucular içinde barındırılıyor. Kurumsal Mail hizmetleriyle de son birkaç yıldır ön plana çıkmakta olan marka, ayrıcalıklı ve profesyonel bir e-posta servisi kullanmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Sunulan Kurumsal Mail hizmetinin ortak özellikleri şu şekildedir:

– Zengin Türkçe dil desteğine sahip Webmail ile e-postaların tümüne dilediğiniz her yerden ulaşın.

– KVKK uyumluluğu

– Masaüstü / Mobil eşitleme ile IMAP kurulumları yaparak, e-postalarınıza her an her şekilde ulaşın.

– Profesyonel / Yönetilebilir e-posta spam koruması ile gelen spamların %90’ından fazlasını engelleyin.

– Şirket içi e-posta takvim desteği ve paylaşımı ile toplantılarınızı, genel müsait ve meşgul zamanlarınızı takvime ekleyerek ekibinizle paylaşabilir, geniş bir organizasyonu çok basit bir arayüz sayesinde profesyonel biçimde yönetebilirsiniz.

– Antivirüs, IOS/Android uyumluluğu, CalDAV/CardDAV, Catch-All Mail Adresi ve daha birçok özellik.

Kurumsal Mail hizmeti çözümleriyle birlikte, şirketin işlerini daha da kolaylaştırabilir ve e-posta çözümlerinde güvenilir destek, hizmetten faydalanabilirsiniz. 1’den 500+’e kadar çalışan sayınız fark etmeksizin tüm e-posta ihtiyaçlarınıza birebir çözüm sunan Güzel Hosting, KVKK’ya uyumlu haliyle Türkiye sunucularından yayın faaliyetlerini sürdürüyor.

The post İşletmelerin e-posta ihtiyacı önemi nedir? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments