Wednesday, December 1st, 2021

İşte Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları!

Her hafta bir ya da birden fazla ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, bu haftaki ücretsiz oyunları tanıttı. Buna göre Hand of Fate 2 ve Alien: Isolation, 22-29 Nisan tarihleri arasında mağazada ücretsiz olarak sunulacak.

Battlefield mobil platformlara geliyor!

Her hafta verdiği ücretsiz oyunları merakla beklenen Epic Games, bu hafta mağazasında ücretsiz olarak sunacağı iki oyunu tanıttı. Hayatta kalma ve korku türündeki Alien: Isolation ile dungeon crawler türündeki Hand of Fate 2, bu hafta kütüphanelerine eklemeleri için ücretsiz olarak  oyun severlere sunulacak.

Epic Games ücretsiz oyun kampanyasının bu haftaki oyunları

Total War serisinden tanıdığımız Creative Assembly tarafından geliştirilen Alien: Isolation, tek oyunculu bir macera deneyimi sunuyor. Geçen sene çıkışını yapan oyunda annesinin kayboluşunu araştıran Amanda Ripley karakterinin Sevastopol istasyonundaki hayatta kalma mücadelesine odaklanılıyor. Oyuncuların istasyondan sağ çıkmak için aklını kullanması gereken oyunun yedi farklı eklenti paketi de bulunuyor. Oyunun minimum sistem özellikleri ise şöyle;

iste-bu-haftaki-ucretsiz-epic-games-oyunlari

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 3.16 Ghz Intel Core 2 Duo E8500

Ekrak Kartı: 1 GB (AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430)

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 35 GB boş alan

Bu hafta tanıtılacak bir diğer ücretsiz oyun ise DefiantDevelopment’ın geliştirdiği Hand of Fate 2. Serinin 2017’de çıkan ikinci yapımında oyuncular, sürekli tekrarlanabilen görevlerden oluşan canlı bir masa oyununda rakiplerini alt etmeye çalışacak. Dört farklı eklenti paketine sahip oyunun, eklenti paketleri ve müziklerin de olduğu ayrı sürümünün kısa süre içerisinde mağazada yerini alması bekleniyor. Oyunun minimum sistem özellikleri ise şöyle;

iste-bu-haftaki-ucretsiz-epic-games-oyunlari

İşletim Sistemi: Windows 10/7/8/8.1/Vista (32 veya 64 bit)

İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya eş değeri

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GT 630, Radeon HD 5670

Öte yandan mağazada gelecek hafta yayınlanacak ücretsiz oyun da belli oldu. Idle Champions of the Forgotten Realms, 29 Nisan 6 Mayıs tarihleri arasında Epic Games Store‘da ücretsiz olacak.

The post İşte Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments