Sunday, November 28th, 2021

Logitech G923 inceleme: SDN ofisi yarışıyor

Araba yarışı oyunlarında deneyimi zenginleştirmeyi hedefleyen direksiyon setleri, her yeni modelde geliştirmelerle karşımıza çıktı. Logitech’in Ağustos 2020’de tanıttığı ürünü de gerçek yarış hissiyatı verme noktasında iddialı. Logitech G923 inceleme videosunda, cihazı test ettik.

Diğer yandan kutu açılışını yaptığımız cihazı, Asetto Corsa oyunuyla deneyimledik. Ofistekiler oyunda kendi arabalarıyla veya almak istedikleri araçlarla yarıştı. Simülasyon oyunundaki yarış keyfinin yanı sıra ürünü kullanan herkes direksiyon setinin sağladığı deneyimi aktardı.

Tam elektrikli BMW i3s test sürüşü ve inceleme

Logitech G923 inceleme

Üzerinde debriyaj pedal ünitesiyle beraber gelen direksiyon seti, yüksek malzeme kalitesiyle de dikkat çekiyor. Ürünün oyun esnasında verdiği deneyimi ise videoda samimi şekilde aktardık. Dilerseniz lafı uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

Ürünü satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

Logitech G923 inceleme videosunda da bahsettiğimiz gibi cihaz TRUEFORCE sistemiyle çalışıyor. Güçlü motorlar ile çalışan sistem, sürücünün bulunduğu yolun zeminini dahi hissetmesini sağlıyor. Ancak bu teknolojiden faydalanmak için TRUEFORCE uyumlu oyunlar oynamanız gerekiyor.

399 dolar fiyatla satışa çıkan ürün, ülkemizde ise 4.600 TL seviyesindeki fiyatıyla raflarda yer alıyor. Diğer yandan vites takımı kutudan çıkmıyor. Vites kullanmak isterseniz ayrıca satın almanız gerekiyor.

Logitech G923 özellikleri

Direksiyonun teknik özellikleri: 900o dönüş, manyetik etkili algılayıcı, TRUEFORCE, aşırı ısınma koruması.

Direksiyonun fiziksel özellikleri: 27 cm yükseklik, 26 cm genişlik, 27.8 cm derinlik ve 2.25 kilogram ağırlık.

Pedal teknik özellikleri: Doğrusal olmayan fren pedalı, patentli halı tutucu sistem, dokulu topuk kavrama yeri, kendinden kalibreli.

Pedal fiziksel özellikleri: 16.7 cm yükseklik, 42 cm genişlik, 31 cm derinlik ve 3.1 kilogram ağırlık.

Gereksinimler: Windows 7 veya daha güncel işletim sistemli bilgisayarlar, PlayStation 4/5, Xbox Seris X/S ve One.

Kutu içeriği: Direksiyon, pedallar, güç kaynağı ve kullanıcı belgeleri.

The post Logitech G923 inceleme: SDN ofisi yarışıyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments