Tuesday, August 9th, 2022

NEO Coin İçin Bekleyiş Bitmiş Olabilir: NEO, Hedefe Yaklaşıyor

NEO Coin, birçok yatırımcının uzun bir süreden beri beklediği NEO 3.0’ü sonunda hayata geçiriyor olabilir. NEO CEO’su Da Hongfei, kısa süre önce Discord üzerinden yaptığı açıklamada şu an NEO 3.0’ün test aşamasına geçildiğini ve bunun yoğun devam ettiğini belirtti.

NEO Coin İçin Beklenen An Geldi

Hongfei, daha önce birkaç kere ertelenen NEO 3.0 için bu sefer çok kesin konuşarak, bu sefer ertelenme olmayacağını ima etti. Ünlü CEO’ya göre Ocak 2021 tarihinde beklenen NEO 3.0 ana ağı resmen kullanıma açılacak. NEO 3.0 haberinin oluşturduğu beklenti ise çok ince bir direnç noktasına takılan NEO fiyatını harekete geçirdi.

neo 3.0

NEO, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saat içerisinde %20 yükseliş elde etti ve 27 dolardan işlem görüyor. NEO için 23 dolar ile 26 doların çok kritik direnç noktaları olduğu biliniyordu ve an itibarıyla NEO fiyatı ikisinin de üzerine çıktı. Buna rağmen gerçek bir kırılım için haftalık kapanışın önemli olduğu söylenebilir.

NEO teknik analizine bakıldığında hem RSI hem MACD indikatörlerinin yükseldiği ancak Stokastik Osilatör cephesinden ölüm kesişimi sinyali geldiği görülüyor. Hareketli ortalamaların kesişimi olarak da bilinen “death cross”, fiyat için sert bir düşüş getirebilir. Ancak buna rağmen NEO’nun 26 dolar direncini kırması, 81 dolar seviyesine işaret etmekte.

NEO Fiyat Hedefleri

2017 yılında bütün altcoinlerin yükseldiği dönemde 26 doları kıran NEO, aynen bu şekilde 81,86 dolara kadar yükselmiş ve zoru başarmıştı. Fiyatın bunun devamındaki hedefleri ise 130 dolar ile 207 dolar olarak biliniyor. NEO, uzunca bir süre 30 dolar seviyesinin altından işlem görse de haftalık kapanış onayı gelmesi ile göz açıp kapayıncaya kadar 81 dolara yükselebilir.

Eğer NEO 3.0 ana ağı Ocak ayı içerisinde hayata geçirilirse NEO fiyatının 81 doları görmemesi için hiçbir sebep kalmayacaktır. Yine de lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketleri, NEO yatırımcıları tarafından yakından takip edilmeli.

Facebook Comments