Wednesday, January 19th, 2022

Ocak Bitmeden Büyük Artış Elde Etmesi Beklenen 14 Altcoin!

Popüler kripto yatırımcısı ve analisti Elliot Wainman nispeten sessiz kalan bir grup altcoin’in Ocak ayı bitmeden rekor seviyelere yükselebileceğini açıkladı. Elliot Wainman YouTube üzerinden paylaştığı bir videosunda önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabilecek 14 kripto parayı sıraladı.

THORChain (RUNE) ve REN

Yazının yayına hazırlandığı sırada 1.78 dolar seviyesinden işlem gören THORChain (RUNE) analiste göre önümüzdeki günlerde büyük bir artış performansı sergileyecek. Şu anda RUNE’un piyasa değeri yaklaşık olarak 282 milyon dolar seviyesinde ve analist bu rakamın en az 1 milyar dolara ulaşmasını bekliyor.

Her zaman bir THORChain hayranı olduğu dile getiren Wainman, Bitcoin’in de fiyatının artışta olduğunu ve bu sebeple RUNE’da da artış beklediğini ifade ediyor. THORChain ile ilgili detaylı bilgilere “Thorchain Coin Nedir?” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Wainman’ın umutlu olduğu bir başka kripto para birimi ise REN. Defi Blockchain’leri arasında kripto varlıklarının transferini sağlayan bir protokol olan REN’in Bitcoin ile birlikte yükseliş grafiği çizeceğini belirten analist, REN için çok büyük bir fiyat artışı beklediğini dile getiriyor.

AllianceBlock, KeeperDAO ve Archer DAO

Wainman ayrıca yalnızca 46 milyon dolarlık piyasa değeri ile geleneksel ve merkezi olmayan finansmanı birleştiren bağımsız bir katman 2 projesi olan AllianceBlock‘un kripto parası ALBT’nin de yükselişe geçeceğini düşünüyor. Yatırımcı, AllianceBlock’un veri depolama projesi Ocean Protocol ile olan yeni ortaklığının bir ralli başlatma potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor.

Buna ek olarak analist, madencilerin işlemleri onaylayarak mümkün olan en yüksek değeri elde etmelerine yardımcı olan iki projeden bahsediyor. Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO’nun (ARCH) da mevcut boğa döngüsünde çok yüksek seviyeleri göreceğini ifade ediyor.

Bridge Mutual, Injective Protocol ve Diğerleri

Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual‘ı (BMI) da rekor beklediği altcoin’ler arasında sıralıyor. Bridge’ın iki yıldır sektörde olduğunu ve sigorta alanında çok doğru işler başardığını ifade eden Wainman, artık yükseliş sırasının BMI’da olduğunu düşünüyor.

Bunlara ek olarak popüler isim merkezi olmayan türev platformu Injective Protocol’ün de (INJ) öncelikle piyasa değerinde bir artış olmasını beklediğini dile getiriyor.

Wainman’in artış beklediği diğer kripto para birimleri ise Oiler Network, Hegic, Whiteheart (WHITE), REVV, PARSIQ (PRQ), Akash (AKT) ve RAMP olarak sıralanıyor.

Facebook Comments