Tuesday, December 7th, 2021

OKEx, FORTH’u listeledi ve iki ayrı trade etkinliği başlattı

Sponsorlu

Kripto para borsası OKEx, geçtiğimiz günlerde Ampleforth’un FORTH token’ını listeledi. Bununla beraber platform, 20 adet iPhone 12’nin yanı sıra 50 bin USDT değerinde de bir kampanya başlattı.

Platform, FORTH’un listelenmesini kutlamak için OKEx’e FORTH yatıran veya alım satım yapan kullanıcılara 20 iPhone 12 telefon ve 50 bin USDT hediye edeceğini açıkladı.

Etkinlik dönemi: 22 Nisan TSİ 08.00 – 28 Nisan TSİ 08.00

Kayıt linki

Etkinlik 1: 20 bin dolarlık FORTH ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini kazanmak için FORTH yatırın

1. Para yatırma işleminin açılmasından sonraki 48 saat içinde OKEx’e yatırılan toplam FORTH miktarı 300 bin dolar değerine eşitse veya bu değeri aşarsa, FORTH yatıran tüm katılımcılar bir adet iPhone 12 kazanmak için çekilişe hak kazanacak. Yatırılan toplam miktar her 300 bin dolara eşit olduğu veya aştığı takdirde daha fazla iPhone 12 telefon dağıtılacak ve toplamda 10 adet iPhone 12 dağıtılacak.

Örnek: Yatırılan toplam miktar 300 bin dolar değerindeyse, bir adet iPhone 12 dağıtılacak. Yatırılan toplam miktar 1 milyon 500 bin dolar olursa, beş iPhone 12 dağıtılacak ve bu şekilde 10 adet iPhone 12 telefona kadar devam edecek.

2. Etkinlik süresi boyunca net FORTH yatıran tüm kullanıcılar toplam 10 bin dolarlık ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacak.

Not: $10.000’lık ödül havuzu ilk gelen alır hizmet esasına göre dağıtılacak.

Etkinlik 2: 10 adet iPhone 12’den birini kazanmak ve 30 bin USDT ödül havuzunu paylaşmak için FORTH ticareti yapın

Etkinlik süresi boyunca, 500 USDT veya daha fazla toplam FORTH / USDT işlem hacmine sahip katılımcılar, 10 adet iPhone 12 telefon ve 30 bin USDT ödül havuzu için şanslı çekilişe katılma şansı elde edecekler.

Not:

  • Çekiliş ödülleri için rastgele 500 şanslı katılımcı seçilecek.
  • Şanslı çekiliş ödülleri, kampanya bittikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacak.

1. Katılımcılar, etkinlik süresi boyunca sayfadaki “Register” düğmesini tıklamalıdır, aksi takdirde ödül alamazlar.

2. Katılımcıların bu etkinlikten yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Alt hesaplar katılamaz.

3. Ödüller, kampanya bittikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacak.

4. OKEx, kötü niyetli hesapları diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.

Sorumluluk reddi beyanı: Uzmancoin.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. Uzmancoin.com, basın bülteninde yer alan mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

The post OKEx, FORTH’u listeledi ve iki ayrı trade etkinliği başlattı appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments