Friday, December 2nd, 2022

Ön Satışı Başlayan Holdex Finance DeFi Sektörünü Değiştirmeyi Planlıyor!

Spekülasyonlara ve manipülasyonlara açık, alışılagelmiş finans sektörünü değiştirmeyi ve toplumdaki her bireyin DeFi ekosistemi içerisinde otomatik yatırım seçenekleriyle yüksek faiz oranları sayesinde kolay para kazanmasını amaçlayan bir Finans Teknoloji Platformu olarak öne çıkıyor Holdex Finance.

Merkeziyetsiz Finans (ya da kısaca DeFi), blockchain ağları üzerine inşa edilmiş bir finansal uygulamalar ekosistemini ifade etmektedir. Merkeziyetsiz Finans kavramı, herkesin kullanımına açık olan ve merkezi bir otorite olmadan faaliyet gösteren açık kaynaklı, izne dayalı olmayan ve şeffaf bir finansal hizmet ekosistemi yaratmayı amaçlayan akımı tanımlayabilir.

DeFi uygulamaları tamamen yeni finansal piyasalar, ürünler ve hizmetler yaratma potansiyeline sahiptir. Geleneksel finansal sistemler aracıların kar etmesi üzerine dayandığı için bu aracılar genellikle düşük gelirli toplulukların olduğu bölgelerde hizmet vermez. Fakat Holdex Finance Defi projesi ile masraflar büyük oranda azalır ve düşük gelirli bireyler daha geniş çapta finansal hizmetlerden faydalanabilir.

Holdex Finance akıllı kontratları kullanarak daha yüksek hız ve kolaylık sunmanın yanı sıra her iki parti için de riskleri azaltmayı planlıyor.

Holdex Finance geleceğin Defi projelerin’den biri olmak için yola çıktı. Arkasındaki deneyimli ve profesyonel bir ekip yer alıyor. Şu anda Swap projesi başlamıştır ve 2021 3. çeyrek sonunda bu proje hayata geçirilecek. Ayrıca Gate.io ve Kucoin ile listeleme için görüşmelere başladığı duyuruldu.

Şu anda ön satış devam ediyor ve fiyatı çoktan 2x yaptı. 0.20 cent fiyatla holdex finance yatırım yapmak mümkün.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments