Sunday, November 28th, 2021

OnePlus oyuncular için yeni aksesuarını tanıttı

İlk akıllı saatini haftalar önce piyasaya süren OnePlus, yeni bir telefon aksesuarı daha tanıttı. Oyun oynamak için tetikleyici görevi gören aksesuar, tüm iOS ve Android telefonlarda kullanılabilecek.

Hatırlayacağınız üzere şirket OnePlus 9 lansman etkinliği sırasında oyun tetikleyici hazırlıklarını duyurmuştu. Bugün ise OnePlus CEO’su Pete Lau attığı bir tweet ile aksesuarı tanıttı.

OnePlus 9 Pro’nun ısınma soruna güncelleme

Aksesuar şimdilik yalnızca Hindistan’da satılacak

Aksesuarın tanıtımını Twitter hesabından duyuran CEO, “OnePlus oyun tetikleyicilerini sağlam, duyarlı, hoş bir şekilde “tıklamalı” ve evet, güzel olacak şekilde tasarladık. Ayrıca diğer birçok telefonla da çalıştıklarından emin olduk. Çünkü en iyi ürün tasarımı, kendi seçimlerinizi yapmakta özgür olmanızı sağlayan tasarımdır.” notunu paylaştı.

Oyun tetikleyicileri, bir telefonun ön ve arka kenarlarına takılan iki ayrı fiziksel aksesuardan oluşuyor. Öyle ki, tetikleyiciler cihaza takıldıklarında oyun konsolu denetleyicilerinde bulunan omuz düğmeleri gibi çalışıyor. 

Cihazın OnePlus Hindistan mağazasındaki listeleme sayfasına göre tetikleyiciler, kapasitif iletim yoluyla telefonunuzla çalışan dokunsal geri bildirim için “Omron anahtarlı” fiziksel düğmeler barındırıyor.

Fotoğraflarda, dokunmatik düğmeler ekranın üst kısımlarıyla örtüşüyor. Bu nedenle oyuncuların ekrandaki kontrol alanlarını oyun tetikleyicilerinin ulaşabileceği ekran bölümlerine yeniden eşleştirmesi gerekiyor.

OnePlus oyun tetikleyicileri şu anda şirketin Hindistan mağazasında 15 dolar karşılığında satılıyor. Ancak diğer bölgelerde satılıp satılmayacağı veya ne zaman satışa çıkacağı belirsiz.

The post OnePlus oyuncular için yeni aksesuarını tanıttı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments