Sunday, November 28th, 2021

OPPO Smart TV K9 teknik özellikleri belli oldu

Çinli teknoloji şirketi OPPO, 6 Mayıs‘ta bir dizi yeni ürününü büyük bir etkinlik ile piyasaya duyuracak. Burada şirketin yeni akıllı televizyonu OPPO Smart TV K9 da ilk kez tüketicilerin karşısına çıkacak.

Akıllı TV cihazının yanı sıra şirket OPPO K9 5G adlı yeni akıllı telefon modelini piyasaya tanıtacak. Ayrıca OPPO Enco Air isimli kablosuz kulaklık ve OPPO Band akıllı bilekliği de etkinlikte açıklanması beklenen ürünler arasında yer alıyor.

Dimensity 800U işlemcili Oppo A95 5G çıktı

OPPO yeni akıllı TV’sinin temel özelliklerini paylaştı

Şirketin Çinli sosyal medya platformu Weibo üzerinden açıkladığı resmi bilgilere göre OPPO Smart TV K9 üç farklı boyutta tasarlandı. 43 inç, 55 inç ve 65 inçlik bu paneller 1.07 milyar renk üretebilecek. Bu nedenle her üç panelin de 4K Ultra HD çözünürlük kalitesi sunacağı tahmin ediliyor. Ayrıca cihaz kutusundan çıkar çıkmaz HDR10+ desteğine sahip olacak.

Otomatik karartma, otomatik gama ayarı ve çok daha fazlasına sahip olacak OPPO televizyonu 120 Hz ekran yenileme hızıyla güçlendirilecek. Fakat her üç modelin de aynı yenileme hızıyla geleceğini söylemek güç. Modellerin boyutu küçüldükçe, şirket ekran tazeleme hızını da kısıtlayabilir.

OPPO Smart TV K9

OPPO Smart TV K9 fiyatı

OPPO Smart TV K9 üç farklı fiyat etiketi ile gelecek. Daha küçük boyuta sahip model diğer alternatiflerine göre ucuz bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Boyutlar büyüdükçe aynı doğrultuda fiyatların da yükseleceği aşikar.

Öte yandan temel ve üst seviye modellerde teknik özellikler konusunda farklılık olup olmayacağı da henüz bilinmiyor. TV’lerden en az bir tanesinin 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanıyla duyurulacağı biliniyor. Muhtemelen söz konusu varyant, en ucuz model olacak. İleri seviyede daha yüksek RAM ve depolamayla karşılaşmamız gayet olası duruyor.

The post OPPO Smart TV K9 teknik özellikleri belli oldu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments