Monday, October 25th, 2021

Popüler Analist: Bu 2 Token 2021’e Damga Vuracak! 

Piyasada bugün adeta kıyım yaşanıyor ve tüm kripto para birimlerinde gözle görülür değer kayıpları kaydediliyor. Son 24 saat içinde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) %9,30, Ethereum (ETH) %8,52, Litecoin (LTC) %11 ve Bitcoin Cash (BCH) %10,9 gibi düşüş grafikleri çizdi ve görünüşe göre düşüş bir süre daha devam edecek.

Bu piyasasının bir ayı piyasası başlangıcı mı yoksa derin bir düzeltme hareketi olduğunu ise önümüzdeki saatlerdeki hamleler gösterecek.

Ancak bazı analistler henüz adından hiç söz edilmeyen ve yakın zamanda piyasaya sürülecek iki kripto para biriminin bu düşüş görünümü içinde bile 2021 yılına damga vuracağını ifade ediyor.

Radical Token (RAD)

Popüler kripto para yatırımcısı ve analisti Tyler Swope’a göre 2021 yılında takip edilmesi gereken ilk proje Centrifuge ve projenin kripto para birimi Radical Token (RAD). Centrifuge projesinin Ethereum, DeFi, NFT’ler, Polkadot ve stablecoin’ler olmak üzere birçok önemli kripto elemanını bir araya getirdiğini ifade eden Swope, bahsi geçen proje ile ilgili en çok sevdiği şeyin de bu olduğunu dile getiriyor.

Projenin gelecek vaat ettiğini düşünen Swope, projenin yerel kripto para birimi Radical Token’ın da proje ile birlikte adından söz ettireceğini ve 2021’ damga vuran kripto para birimleri arasında yer alacağını düşündüğü dile getiriyor.

HOPR Token

Swope bir veri gizliliği protokolü olan HOPR’ın da 2021 yılında sıkça konuşulacağını ifade ediyor. Özellikle HOPR’ın ortaklıkları sayesinde güçlü bir proje olduğunu ifade eden analist, Ethereum dahil tüm katmanlar üzerinde çalışma imkanı olduğu için de projenin gelecek vaat ettiğini düşünüyor.

Ayrıca bir gizlilik protokolü olması da HOPR’ı öne çıkaran özellikler arasında sıralanıyor. Swope 2021 yılında yatırımcıların HOPR token’ı da takip etmesini öneriyor.

Bunlarla birlikte analistlerin yatırımcılara her zaman kendi araştırmalarını kendilerinin yapmasını önerdiğini ve risk kontrolünü elden bırakmamalarını tavsiye ettiklerini belirtmekte fayda var.

Facebook Comments