Wednesday, December 1st, 2021

Popüler Analist Kırmızı Tabloya Rağmen Bir Altcoin Yazının Yaklaştığını Düşünüyor

Kripto para birimleri bugün çok büyük düşüş yaşadı ve hemen hemen tüm kripto paralarda %10’un üzerinde geri çekilmeler görüldü. Ancak bu düşüş hareketlerine rağmen bazı analistler paniğe gerek olmadığını ve düzeltmenin ardından boğa piyasasının devam edeceğini ifade ediyor.

“Ufukta Altcoin Yazı Var”

Piyasanın popüler analistlerinden Michaël van de Poppe, altcoin’lerin önümüzdeki yaz aylarında ciddi yükselişler yaşamasını beklediğini ve özellikle 3 altcoin birimine odaklanılması gerektiğini dile getirdi.

Van de Poppe’un artış beklediği ilk kripto para birimi Litecoin (LTC). Analist LTC’nin şu anda bir birikim aşamasında olduğunu ve büyük resme bakıldığında LTC’nin artış potansiyelinin çok büyük olduğunu ifade ediyor.

Van de Poppe birikim aşamasından sonra, piyasa değerine göre 10. en büyük kripto para birimi olan Litecoin’in 1.000 dolara kadar yükselme potansiyeli olduğunu belirtiyor. LTC’nin analistin söylediği seviyeler ulaşabilmesi için yaklaşık olarak 5 kat artış yaşaması gerekiyor.

Litecoin’e ek olarak analist, merkezi olmayan oracle ağ Chainlink’in de (LINK) ciddi artış potansiyeli olduğunu ifade ediyor. Van de Poppe, Chainlink’in mevcut direnç seviyelerinin üzerine çıkması durumunda, fiyatın iki kattan daha fazla artış ihtimali olduğuna inandığını belirtiyor.

Bunlara ek olarak analist LINK’te hedefinin 100 dolar olduğunu da takipçileri ile paylaşıyor.

Stellar Lumens’i Takip Edin

Analistin listesindeki üçüncü kripto para birimi ise Stellar Lumens (XLM). Kripto para biriminin şu an için önemli bir direnç noktasında olduğunu vurgulayan analist, bu direncin kırılması ile yukarı yönlü bir ivmenin başlayacağını ve XLM’de ciddi artışlar yaşanacağını ifade ediyor.

Bu üç altcoin’e ek olarak analist, Bitcoin‘in mevcut seviyelerden yaklaşık %800 oranında değer kazanmasını ve Ethereum‘un bu piyasa döngüsü sırasında mevcut fiyatlardan yaklaşık %900 artış yaşamasını beklediğini de belirtiyor.

Facebook Comments