Wednesday, December 1st, 2021

Resident Evil Village’ın ücretsiz deneme süresi uzatıldı

Resident Evil Village ‘ın geliştiricisi Capcom oyunun tam sürümünden önce bir kısmını oynamanız için oyunculara daha fazla zaman sunuyor. Stüdyo başlangıçta Xbox, Playstation ve PC’deki oyuncuların bu hafta sonu sadece 24 saat boyunca 60 dakikalık bir demoya erişebileceklerini duyurdu. Ancak hayranların eleştirisinin ardından Capcom, demonun kullanılabilirliğini bir haftaya kadar uzattı.

Resident Evil Village konsol detayları belli oldu

Oyun oturumları yine de bir saatle sınırlı olacak

Capcom, oyunun Twitter hesabında hem Birleşik Krallık hem de Avrupa için uzatılmış zaman dilimlerinin yanı sıra yeni değişikliği duyurdu. Demo için oyun süresinin yine de bir saatle sınırlı olacağını belirtelim.

Son demo, oyunun iki bölümünü oynamanıza izin verecek. Oyunseverler oyunun adını taşıyan köy ve herkesin tanıdığı uzun vampir kadının evi olan Castle Dimitrescu‘yu birer saatlik oturum süresince deneyimleyebilecek.

PlayStation sahiplerinin geçtiğimiz iki hafta sonunda köyü ve ardından 30 dakikalık parçalar halinde kale bölümlerini kontrol etmek için sadece birkaç saati vardı. Ancak 1 Mayıs‘ta PlayStation, Xbox, PC ve Stadia‘daki oyuncuların hepsinin 60 dakika içinde yaptıkları sürece oyunun her iki bölümü üzerinden oynamak için bir haftası olacak.

Bu demo, Village’ın ana karakteri Ethan Winters yerine isimsiz bir kahramanın yer aldığı “Maiden” adlı ilk karakteri takip ediyor. Resident Evil Village’ın tam sürüm macerası ise 7 Mayıs‘ta Xbox One, Xbox Series X / Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, PC ve Stadia’da başlayacak.

The post Resident Evil Village’ın ücretsiz deneme süresi uzatıldı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments