Tuesday, December 7th, 2021

Respawn yeni bir proje üzerinde çalışıyor

Respawn Entertainment yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Respawn, Titanfall, Apex Legends ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi oyunları ile başarılı işler ortaya çıkarmıştır. Respawn’ın yeni bir proje için iş ilanı duyurdu. Proje ilgili ayrıntılar az olmasına rağmen birkaç Respawn çalışanı oyunun yeni bir yapım olacağını doğruladı.

Şans vermeniz gereken bağımsız oyunlar: Bölüm 2

Respawn’ın yeni projesinde şu an 5 kişi çalışıyor

Respawn’ın yayınladığı iş ilanında “kompakt bir kuluçka ekibinden” bahsediliyor. Programcı Steven Kah Hien Wong, şu anda projede sadece 5 kişinin bulunduğunu söylüyor. Respawn’dan Apex Legends’ın ya da Star Wars Jedi: Fallen Order’ın bir devamı beklenebilir. Fakat iş ilanında oyunun yeni bir marka olacağı belirtilmiş. Bu da Respawn’ın devam oyunu yapmadığına işaret ediyor. İş ilanında “geliştirme ekibi, evrenin ölümüne kadar maceraya atılmanın yeni yollarına öncülük edecek” ibaresi yer alıyor.

Bu ibare akıllara uzayda geçecek bir oyun getirebilir. Yine de projenin resmi duyurusuna kadar beklemek zorundayız. Respawn, Titanfall 2‘nin piyasaya sürülmesinden ve ticari olarak düşük performans göstermesinden sonra ilk defa hakları kendilerine ait bir oyun üzerinde çalışıyorlar. Respawn‘ın ana şirketi olan Electronic Arts‘a göre bu proje Respawn’ın kendisine ait.

The post Respawn yeni bir proje üzerinde çalışıyor appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments