Tuesday, November 30th, 2021

Solana (SOL), BitTorrent Token (BTT) ve Holochain (HOLO) Fiyat Analizi

Son günlerin en çok konuşulan popüler kripto paraları SOL, BTT ve HOT piyasanın yeşillenmesi ile birlikte ivme kazandı. SOL tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 48.64 dolara dokunmasının ardından bir soğuma dönemine girdi. BTT boğaları 0.0070 dolarlık barajı başarılı bir şekilde kırmakla birlikte ivmeyi yukarı çekti. HOT bugünün en çok kazandıran kripto paralarından biri oldu. Popüler altcoin gün içerisinde %29 artarken fiyatını 0.017 dolara taşıdı.

Solana (SOL)

Anatoly Yakovenko’nun iddialı projesi Solana, son günlerde adından söz ettirmeye başladı. Ekosistemin büyümesiyle birlikte SOL fiyatı geçtiğimiz gün 48 dolara kadar çıktı. Solana rekorun ardından bir soğuma dönüme girmiş durumda. 4 aylık gibi kısa bir süre içerisinde fiyatını 10’a katlayan SOL an itibarıyla 40 doların üzerinde seyrediyor. Teknik göstergeler kısa vadede rallinin devam ettiğini gösterse de popüler kripto para bir geri çekilme yaşayabilir. Uzmanlar boğa koşusunun devamı için sağlıklı bir geri çekilmeyi olumlu bir gösterge olarak yorumluyor. Günlük grafik verilerine göre RSI 72 seviyesiyle aşırı alım bölgesindeyken Müthiş Osilatör boğaların hakim olduğu bir piyasayı işaret ediyor. Ancak yine de 24 saatlik işlem hacminin %45 oranında düşüş kaydettiğini belirtmek gerekir.

BitTorrent Token (BTT)

Popüler kripto para BitTorrent Token (BTT), 0.0070 dolar noktasını aşarak önemli bir seans yakaladı. BTT gün içerisinde %9 değer kazanırken haberimizin hazırlandığı sırada 0.007449 dolardan işlem görüyor. Teknik göstergeler popüler kripto para biriminin kademeli bir artış sekansı izlediğini gösterirken yukarı yönlü kırılma için momentum eksikliğinin altını çizdi.

Günlük grafik verilerine göre RSI nötr bölgelerde seyrederken Chaikin Para Akışı sıfır bölgesini aştı. BTT grafikleri yükseliş trendini gösterirken yukarı yönlü bir kırılma için ivme eksikliğine işaret ediyor. Ayrıca BTT tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.014 dolardan oldukça uzakta. Tekrar bu seviyelerin görülebilmesi için momentumun tamamen boğaların kontrolünde olması gerekebilir.

Holochain (HOT)

Holochain (HOT) ülkemizde de en çok ilgi gören kripto paralar arasında yer alıyor. HOT, gün içerisinde %30’yakın artış kaydederek yatırımcılarını sevindirdi. 0.009 dolara sarkan HOT fiyatı bir havası yaratsa da boğaların bu seviyedeki savunması popüler kripto parayı geri döndürdü. Teknik veriler HOT’un rotasını yukarı kırdığını gösteriyor. Bunun yanı sıra volatilite eksikliğinin bir miktar iyileşmesi HOT’un arkasındaki rüzgar oldu.

Günlük grafik verileri HOT’un iyileşme sinyalleri verdiğini gösteriyor. MACD geri dönüş sinyalleri verirken Chaikin Para Akışı dip seviyelerden rotayı yukarı kırdı. Önümüzdeki seanslarda HOT boğalarının fiyatı 0.020 dolara çekme girişimleri görülebilir. Öte yandan olası bir aşağı yönlü fiyat hareketinde kritik destek noktası 0.010 dolar olarak değerlendirilebilir.

Facebook Comments