Wednesday, December 1st, 2021

Steam indirimleri için geri sayım: İşte tarih!

Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından Steam her sene oyun indirimleri yaparak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform genellikle kış veya bahar indirimi adı altında kampanyalar düzenliyor. Aynı zamanda özel günlere yönelik indirimlerle de oyun severlere hitap ediyor.

Valve önemli Steam indirimleri ile karşımıza çıkacağı yeni tarihi açıkladı. Hangi oyunların fiyatını düşüreceği konusunda ise bilgi vermedi.

Steam’de arkadaşlarınızla oyun oynamak kolaylaştı

Yeni Steam indirimleri 1 hafta sürecek

Steam’in yeni kampanyası Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) adı altında yapılacak. Japonya’da her yıl kutlanan Altın Hafta dolayısıyla yapılan indirimlerde dünyanın dört bir yanındaki müşteriler, seçilen oyunları uygun fiyata satın alabilecekler. Japonların birkaç tatil gününü topluca geçirdiği hafta 29 Nisan’da başlayıp 6 Mayıs’ta bitecek.

steam altın hafta indirimleri 2021
SteamDB, indirimlere kaç gün kaldığını açıklıyor

Bu günlerde gerçekleşecek Steam indirimleri kapsamında hangi oyunların fiyatının düşeceği bilinmiyor. Oyun severler, fiyatlarda yüzde kaç oranında düşüş yapılacağını da merak ediyorlar. Valve konuya dair herhangi bir ipucu veya açıklama paylaşmadı. Dolayısıyla tüm detaylar 29 Nisan’da gün yüzüne çıkacak.

Steam bir önceki Altın Hafta İndirimlerini 30 Nisan ile 6 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapmıştı. Monster Hunter World, Dark Souls 3, Resident Evil 2 Remake, Dark Souls 2, Devil May Cry 5’in yanı sıra Japon stüdyoları tarafından geliştirilen birçok oyunda ciddi fiyat indirimine gitmişti. Bu yıl da benzer şekilde, Japonya merkezli oyunlara ek olarak dünya çapında popülerliğini koruyan oyunlarda da fiyatların düşmesi bekleniyor.

Fiyatını pahalı bulmanız nedeniyle bir türlü oynayamadığınız oyunlar var mı? Bu noktadaki beklentilerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

The post Steam indirimleri için geri sayım: İşte tarih! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments