Sunday, November 28th, 2021

Teknosa e-ticaret pazaryeri yatırımına karar verdi

Teknosa bünyesinde pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verdiğini duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada, pazaryeri yetkinliklerinin oluşturulması için çalışmalara başlanması kararı alındığı belirtildi.

Teknosa elektronik pazaryeri işine girme kararı aldı.

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklamada Teknosa bünyesinde pazaryeri oluşturma konusunda yatırım yapılmasına karar verildiği belirtildi. Şirket önümüzdeki üç yıllık dönem içerisinde ana stratejik önceliklerinden biri olarak pazaryeri yetkinliklerinin oluşturulması için çalışmalara başlanması kararının Yönetim Kurulu’nca 21.04.2021 tarihinde görüşülerek bağlandığını belirtti.

Açıklamada, “Üçüncü kişi satıcıların Teknosa müşterilerine teknosa.com üzerinden elektronik ürün satışı gerçekleştirmelerine imkan tanımak ve böylece Teknosa müşterilerinin ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde adreslemek üzere tasarlanan pazaryeri, Teknosa‘nın mağazacılık ve çevrimiçi kanallardaki mevcut güçlü yetkinliklerine de etkin bir şekilde entegre olacak ve sektörde pek çok ilki hayata geçiriyor olacaktır. ” ifadeleri kullanıldı.

The post Teknosa e-ticaret pazaryeri yatırımına karar verdi appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments