Sunday, November 28th, 2021

Telefonumuzun ekranı kırıldı, ne yaptık?

Akıllı telefonların düşme gibi kazalarda genellikle ilk olarak ekranı zarar görüyor. Bu kazaların ardından ise cep telefonu kırık ekran değişimi işleminin nasıl yapıldığını ve sürecin nasıl işlediğini Teknoway mağazasına giderek öğrendik.

Telefonun kabul sürecinden, onarım işleminin tamamlanma aşamasına kadar tüm adımları sorduk ve detayları öğrendik.

32 GB’lık iPhone nasıl 128 GB oldu?

Teknoway ile cep telefonu kırık ekran değişimi nasıl yapılır?

Ofisimizdeki tamir gerektiren Samsung Galaxy A70 ile soluğu Teknoway’de aldık. Böylece hem telefonların onarım sürecini gördük hem de işlemin maliyeti hakkında birtakım bilgiler aldık. Dilerseniz lafı uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

Firmanın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoway cep telefonu kırık ekran değişimi gibi tamir işlemleri için dikkat çeken firmalar arasında alıyor. Şirketin cihaz kabul sürecinden onarım ve teslime kadar tüm aşamalarını ise yakından gözlemledik.

İster markanın Kadıköy‘deki 4 katlı mağazasına giderek, isterseniz de kargo ile telefonunuzu Teknoway’e ulaştırabilirsiniz. Ayrıca süreç hakkında firmanın web sitesinden de bilgilere erişebilirsiniz.

Diğer yandan Teknoway’in onarım hizmetlerinin haricinde mağazada teknoloji cihazlarının satışı var. Ürün yelpazesinin de geniş olduğunu belirtelim. Akıllı telefondan, kulaklığa; hava temizleyiciden, elektrikli scootera kadar çeşitli ürünler Teknoway mağazasında müşterileri karşılıyor.

The post Telefonumuzun ekranı kırıldı, ne yaptık? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments