Wednesday, December 8th, 2021

Thodex battı mı? Şirketten iddialara cevap geldi

Kripto paraların alım-satımına aracılık eden Türkiye’nin ilk global kriptopara borsası olan Thodex’te sular durulmuyor. Kullanıcılardan gelen bilgilere göre Thodex’in battığı iddia edildi. Sistemde birçok işlemler durdurulmuştu. Şirket tarafından bugün yapılan açıklamada sorulara açıklık getirdi.

Türkiye’de ilk kripto para haczinde emsal karar!

Thodex battı mı? Resmi açıklama geldi 

Şirket tarafından yapılan resmi açıklamda: “Değerli kullanıcılarımız, 2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisansli Türk Şirketi olduk.

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atmasi da kaçınılmaz hale gelmiştir. İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracagimiz dunya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir. şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu degerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız. Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz. Saygılarımızla

 

The post Thodex battı mı? Şirketten iddialara cevap geldi appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments