Wednesday, December 1st, 2021

Thodex’in ardından bir Türk borsası daha kapandı

Thodex vurgunu, ülkemizde kripto para sektörünün ana gündem maddesi olmaya devam ederken, gündeme bomba gibi düşen bir gelişme daha yaşandı. Vebitcoin adlı kripto para borsası da kapanma kararı aldığını açıkladı.

Finansal yetersizliği gerekçe gösteren borsa, işlemlerde beklenenden çok daha fazla yoğunluk meydana geldiğini, düzenleme ve hak taleplerini gerçekleştirebilmek adına faaliyetleri durdurma kararı aldıklarını duyurdu.

Kripto parada her şeyini kaybedince intihar etti

Vebitcoin.com: Faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık!

Şimdiden büyük bir tedirginlik oluştu. Kullanıcıların şikayetlerini paylaştığı platformları incelediğimizde son günlerde “Vebitcoin’den Para Çekemiyorum” başlıklı şikayetlerin sayısında ciddi bir artış yaşandığını görüyoruz.

Şu anda hiçbir kullanıcının işlem yapmasına izin verilmiyor ve içeride parası olan kullanıcılar ne yapacaklarını bilmiyor.

vebitcoin.com adresinde yer alan açıklama şu şekilde;

Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.

Thodex CEO’suna kırmızı bülten

The post Thodex’in ardından bir Türk borsası daha kapandı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments