Tuesday, November 30th, 2021

Verilerimiz DarkWeb’de mi?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgi güvenliği kavramının önemi arttı. Kurumsal ve bireysel siber güvenlik çözümleri sunan WatchGuard, kullanıcıların kişisel verilerini koruma konusunda oldukça iddialı. Sizler için bilgi güvenliği ve WatchGuard çok faktörlü kimlik doğrulama sistemi hakkında bir video hazırladık.

WatchGuard çok faktörlü kimlik doğrulama sistemini denedik

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda WatchGuard çok faktörlü kimlik doğrulama sistemini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

1996 yılında kurulan WatchGuard, güvenlik duvarı ve çok faktörlük kimlik doğrulama sistemleri gibi hizmetler ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca kullanıcılara antivirüs yazılımı ve güvenli Wi-Fi çözümleri de sunan şirket, APT blocker lisansına sahip. APT blocker, tanımlanan zararlı yazılım imzalarını indirilen dosyayı bulut sistemlerde kontrol ettikten sonra kullanıcıya iletiliyor.

32 GB’lık iPhone nasıl 128 GB oldu?

Ağılıklı olarak 10 ile 1.500 kullanıcı arası kullanıcıya hizmet sunan firma, Pishing saldırılarını önlemek için kullanıcıları koruyan yazılım ile öne çıkıyor.

Hackerlar, saldırılarını daha etkili hale getirmek ve daha fazla veri elde etmek için bireysel kullanıcıları da hedefi haline getiriyor. İndirilen herhangi bir dosyadan veya ziyaret edilen bir web sitesinden bulaşan zararlı yazılım, hackerların web sitelerine saldırı düzenlemesine olanak sağlıyor.

Özellikle kullanıcıların finans işlemleri için tercih ettiği çok faktörlü kimlik doğrulama sistemleri, olası saldırıların önüne geçme konusunda oldukça etkili.

Şirketinizin geçmişte yapılan saldırılardan etkilenip etkilenmediğini buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

The post Verilerimiz DarkWeb’de mi? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments