Wednesday, December 1st, 2021

Warzone’un yeni haritası büyük bir açık ile geldi

Call of Duty Warzone geçtiğimiz günlerde Verdansk ’84 haritasına geçiş yaptı. Üçüncü sezon ile birlikte gelen haritada önemli değişiklikler de oldu. Ayrıca bazı silahlar yeniden ayarlandı. Warzone oyuncuları, çıktıktan yalnızca iki gün sonra Verdansk ’84 haritasında bazı açıklar keşfetti. Oyunun geliştiricisi Raven Software, yeni harita ile birlikte 1984 dönemine ait bazı yapıları oyuna ekledi. Warzone’daki önemli yerler olan Havaalanı ve Stadyum için değişiklikler yapıldı. Ortaya çıkan açığın bu değişikliklerden kaynaklandığı belirtiliyor.

Call of Duty’nin toplam satış rakamı açıklandı

Warzone Verdansk ’84 haritasında bazı yapıların altına girilebiliyor

Bazı oyuncular göremedikleri düşmanlar tarafından öldürüldüğünü raporlamaya başladı. Oyuncuların bu görünmez düşmanlar tarafından sıkça öldürüldüğü yerler Stadyum ve Havaalanı. Verdansk ’84 haritasında Stadyum ve Havaalanı bölgelerinde oyuncular haritanın altına girebiliyorlar. Bazı Reddit kullanıcıları haritanın altına nasıl girildiğini buldu. Reddit ve Twitter üzerinde bu açıkla ilgili bir çok paylaşım yapıldı.

Under the map Glitch at Airport from CODWarzone

Yukarıdaki videoda WeeabooDude762 adlı Reddit kullanıcısı havaalanı altındaki açığı detaylı bir şekilde gösterdi. Havaalanının altına bir kapının arasından geçerek girebiliyorsunuz. Bu durumda rakip oyuncular sizi göremez ve size zarar veremez. Tam tersine siz rakip oyuncuları görebilir ve onlara zarar verebilirsiniz.

JAbsten adlı bir Twitter kullanıcısı Stadyum’un altındaki açığı kullanan oyuncunun görüntülerini paylaştı. İlk başta saldırının nereden geldiğini anlamayan JAbsten, öldükten sonra rakibin haritanın altında olduğunu anlıyor. Haritadaki bu açık birçok oyuncunun canını sıkıyor. Warzone’un geliştiricisi Raven Software söz konusu açık ile ilgili bir açıklama yapmadı. Fakat sorunun en kısa sürede çözüleceği tahmin ediliyor.

The post Warzone’un yeni haritası büyük bir açık ile geldi appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments