Wednesday, December 8th, 2021

XRP Yorum: Ripple Bir Başka Büyük Ralliye Mi Hazırlanıyor?

Piyasanın popüler analistlerinden Credible Crypto, Ripple’ın yerel varlığı XRP’nin büyük bir ralliye hazırlandığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 doları geride bırakcağını düşündüğünü ifade ediyor.

XRP Önemli Bir Noktada

Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda analist, XRP’nin mevcut düzeltmesinin birçok yatırımcının olası bir yükseliş için yakından takip ettiği bir seviye olan önemli 0.618 Fibonacci geri çekilme desteğine yaklaştığını ifade ediyor.

Kripto stratejistine göre, 1.07 dolar XRP’de yükseliş başlatmak için en önemli alan. XRP’ye daha fazla güvenen ve iyi bir giriş noktası konusunda daha az endişe duyan yatırımcılar için 1,12 ile 1,20 dolar aralığı yükseliş teklifi için uygun bir yerdir.

Analistin açıklamalarına göre XRP’nin 0,50 dolardan 1,90 dolara kadar olan yükselişi oldukça önemliydi. Bundan sonra gerçekleşecek olan yükselişin ise çok daha büyük olacağı düşünülüyor. Bu yükselişin Ripple’ı yeni bir tüm zamanlar seviyesine götüreceği ifade ediliyor.

“Bir Süre Yatay Hareket Olabilir”

Yatırımcı ideal olarak, XRP’nin yukarı doğru ilerlemeden önce bir veya iki hafta boyunca bu seviyede destek oluşturabileceğini ifade ediyor. Buna ek olarak Credible Crypto, “Bu düzeltmenin hızlı bir şekilde yukarı dönmek yerine bu güçlü temelin oluşmasını istiyoruz Çünkü bir sonraki hamle çok daha güçlü olacak.”

XRP‘nin yanı sıra Credible Crypto, piyasaların geri kalanı için bir sinyal olarak dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in piyasa değerini de değerlendirdi. Analist, Bitcoin’in 39.000 dolara kadar düşebileceğini ve daha sonra bir sonraki ralli öncesine bir süre birikim aşamasında kalabileceğini ifade ediyor.

Ayrıca analist, 100.000 dolarlık hedefin gelmesi için yaşanan düşüşlerin ve düzeltmelerin sağlıklı olduğunu da ifade ediyor.

Facebook Comments