Friday, February 3rd, 2023

18Digits.com ve Palmatrix, Kripto Para Yatırımcılarına Özel Yeni Hizmetini Duyurdu!

Kripto para sektörünün inanılmaz bir hızda büyümesi, sektör ve blockchain teknolojisi hakkında doğru bilgiye ulaşma ihtiyacını da körükledi. Yeni gelen birçok yatırımcı ise kripto para sektörünün bile tam olarak ne anlama geldiğini veya bundan nasıl faydalanabileceğini bilmiyor. Birçok yatırımcı sorularına cevap verebilecek cevaplar ararken, bunların doğruluğu da büyük bir önem taşıyor. 18Palmas-Open-Dealing-Room hizmeti ise tam olarak burada devreye girmeye hazırlanıyor. Günlük bir forum olarak hazırlanan bu oda, yatırımcıların birçok konuda soru sorup cevap alabilmelerini sağlayacak. Yatırımcıların kriptop ara sektörünün temelleri, yatırım ve alım satım gibi birçok konuda en basit sorulara bile cevap alabilecek. Tabii ki bu etkinlikler alım satım yarışmaları, demo modu gibi Palmatrix destekli girişimlerle de desteklenecek.

Kripto Para Sektörü İle İlgili Uzmanlardan Bilgi Alın

18digits.com CEO’su Bertram Seitz konu hakkında yaptığı açıklamada “18digits ve Palmatrix kripto para sektörü ile ilgili bütün soruların sorulup cevaplanabileceği bir forum oluşturma ihtiyacını” fark ettiklerini belirtti. CEO, bunun kripto para sektörünün ana akım kitleler tarafından kabul edilmesi açısından önemli bir adım olarak görüyor. Seitz açıklamasının devamında “blockchain, kripto ve dijital varlıklar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bize katılın” ifadesi ile ise herkesi buraya davet etti.

Yapılan açıklamada ayda iki kere özel etkinlikler yapılacağı ve uzmanların birçok konuda derinlemesine analizlerde bulunacağı da belirtilmekte. “Blockchain nedir? cüzdanlar nelerdir? kripto para ve vergiler nedir?” gibi konuların yanı sıra endüstrinin en üst düzey isimleri özel konuları da ele alıp bunları yanıtlayacak.

Sürdürülebilir Bir Kripto Para Yatırımı

Kripto para sektörü ana akım kabul konusunda emin adımlarla ilerlerken, herkes piyasaya direkt olarak erişme ve fonlarını kontrol edip kendi bilgisine göre bunları yönetme şansına sahip olabilir. 18Palmas-Open-Dealing-Room ise herkese bilgi, öngörü ve nasıl bir iş modeli ile çevresinde bulunulduğunun farkındalığını vermek için piyasaya sürüldü. Palmatrix kurucu ortağı Jernej Vrcko konu hakkında yaptığı açıklamada yatırımcıların daha fazla bilgi ile kendilerini “kendileri için yatırım yapma konusunda sürdürülebilir bir iş modeli içerisinde” bulabileceklerini belirtti.

Blockchain, kripto paralar ve dijital varlıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için siz de her gün TSİ 20.00’den 21.00’e kadar  18Palmas-Open-Dealing-Room’a katılabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Facebook Comments