Saturday, September 23rd, 2023

1INCH Narkasa.com’da Listeleniyor!

Geçtiğimiz günlerde platformlarına yeni coin’ler eklemeye başlayan kripto para alım satım platformu Narkasa, UNI listelemesinin ardından şimdide 1INCH listeleyeceğini duyurdu.

Narkasa.com, 1INCH listelemesinde 1INCH/TRY ve 1INCH/USDT işlem çiftleri alım satıma açılarak, kullanıcıların alternatif fırsatlarla işlem yapacağı bildirildi. 23.03.2021 tarihinde Türkiye saati ile 00:00’da 1INCH yatırma çekme işlemlerini, aynı gün akşam 21:00’de 1INCH market işlemlerini kullanıcılarının hizmetine sunacağını duyurdu.

Sosyal Borsa hedefiyle yola çıkan Narkasa, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda sistemlerini geliştirmek ve yeniliklere ayak uydurmak için her geçen gün yeni projeleriyle sektörde gelişim göstermekteler. Belirtilen bilgiler doğrultusunda Narkasa’da yeni coin listelemelerinin devamı geleceğe benziyor.

1INCH Nedir?

1inch Platformu 2019 yılında Sergey Kunz ve Anton Bukov tarafından kurulan, merkeziyetsiz bir değişim (DEX) toplayıcısıdır. ERC-20 ağı üzerine konumlandırılmıştır. Platformun amacı kullanıcılar için en ucuz takas yolunu bulmaktır. Bu hedef doğrultusunda merkeziyetsiz olan değişim toplayıcılarını tek bir ağda buluşturarak en verimli yolu ortaya çıkarır. En büyük avantajı kullanıcıların manuel yapmak durumunda kaldığı bu işlemler için en ucuz yolu sistem otomatik olarak belirler.

1INCH Token Nedir?

25 Aralık 2020’de 1inch Platform para birimi olan 1inch Token’ı piyasaya sürüldü. 1inch ‘Yönetim Token’ı olarak adlandırılır ve 1inch kendi likidite sistemi olan Mooniswap üzerinden ilk işlemleri gerçekleştirilmiştir. Platform Mooniswap üzerinden işlem gerçekleştiren kullanıcılara belirli miktarda 1inch token hediye etmiştir.1INCH’in en önemli özelliği platform üzerinde bir seçim aracı olarak kullanılmasıdır. Kullanıcılar platformun çalışma şeklini oylayarak belirleyebilmektedir. Platform bu sisteme ‘Anında Yönetim’ adını vermiştir. Dolaşımdaki 1inch token miktarı 149,085,920 1Inch’dir. Pazarda toplam 1,5 milyar 1inch token arzı gerçekleşecektir.

1INCH alım satım işlemleriniz için  www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Comments