Tuesday, October 26th, 2021

70 dolarlık oyun Xbox’ta ücretsiz sunulacak

Xbox, Game Pass’e popüler üçüncü taraf oyunlar sunmaya devam ediyor. MLB The Show 21, Xbox Game Pass‘e geliyor. Aboneler hiçbir ekstra ücret ödemeden PlayStation Studios oyununu oynayabilecek. 

MLB The Show 21‘i servisteki diğer birçok oyundan farklı kılan ise oyunu PlayStation Studios‘un geliştirip yayınlaması olarak belirtiliyor. Bu durum serinin yalnızca PlayStation dışı platformlarda çıkışı değil, aynı zamanda Sony‘nin Xbox‘ta ilk kez bir oyun yayınlaması.

Xbox Live Gold Nisan ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Oyun çapraz platformu destekleyecek

Popüler golf oyunu MLB The Show’un en yeni versiyonun Sony‘nin kendi PlayStation Plus‘ı yerine Game Pass‘e gelmesi oldukça garip karşılandı. Game Pass üyeleri, MLB The Show 21’i 20 Nisan itibariyle Xbox One ve Xbox Series X / Series S’de ekstra ücret ödemeden oynayabilecek. Ultimate aboneleri ise Xbox bulutta (xCloud) oyunun keyfini çıkarabilecek.

Ayrıca MLB The Show 21, platformlar arası oynamayı ve ilerlemeyi destekleyecek. Bu sayede platform fark etmeksizin arkadaşlarınızla rekabet edebileceksiniz. 

Xbox’ta ilk kez sahneye çıkan oyunda, çapraz platform desteği sayesinde Xbox ve PlayStation oyuncuları sahada birbirleriyle karşı karşıya gelebilecek.

PlayStation Studios ‘un en büyükü rakibi Xbox karşısında böyle bir adım atmasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz. Sizce önümüzdeki günlerde buna örnek başka oyunlar görür müyüz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

The post 70 dolarlık oyun Xbox’ta ücretsiz sunulacak appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments