Tuesday, January 31st, 2023

Aavegotchi Nedir?

Aavegotchi (GHST), DAICO tarafından piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. DAO ekibinin yönetim tokeni olarak piyasaya sürülen GHST, DeFi tabanlı koleksiyon ve NFT projeleri için piyasaya sürülmüş bir proje.  Binance kripto para borsası tarafından da listelenen GHST, NFT sektöründe büyük yenilikler yapmayı planlıyor.

Aavegotchi (GHST) Nedir?

Projenin arkasındaki ekip GHST Coin ile beraber hem DeFi hem de NFT sektörünü bir araya getirmeyi ve bunları harmanlamayı düşünüyor. Önde gelen DeFi projesi Aave tarafından desteklenen ve piyasaya sürülen Aavegotchi, kısa sürede ciddi bir yükseliş de elde etti.

GHST Coin Yorum

GHST, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,5065 dolardan işlem görüyor. GHST toplam 22,888,411 adet arza sahip iken şu an sirkülasyonda sadece 15.888.448 GHST bulunuyor. GHST’nin son 24 saat içerindeki hacmi ise 21 milyon doların üzerinde. GHST, 24 saatlik hacminin toplam piyasa değerinden fazla olması ise ön plana çıkıyor.

Aavegotchi Coin Nasıl Alınır?

GHST Coin tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • GHST Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’ı işaretleyin.
  • BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna GHST yazın ve altta açılan GHST /BUSD çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “GHST AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek GHST Coin alma işlemini tamamlayın.

Bu işlemlerin Binance borsasında ancak Innovation Zone ismi verilen oldukça riskli coinlerin listelendiği platformda yapıldığı unutulmamalı. Binance bu bölgedeki projelerin “oldukça riskli” olduğu uyarısında bulunmuştu.

Facebook Comments