Monday, January 30th, 2023

ADA Fiyat Tahmini: Popüler Analistin Cardano Tahmini Dudak Uçuklattı!

Kripto para birimlerinde son iki gündür adeta kıyım yaşanıyor ve bu da bir ayı piyasasının başlamış olabileceği endişesini beraberinde getiriyor. Ancak özellikle tecrübeli analistlerin ve yatırımcıların özellikle sakin oldukları ve yükseliş beklentilerini korudukları görülüyor.

Cardano Hedefi: 10 Dolar

Piyasanın popüler analistlerinden Michaël van de Poppe, özellikle yükseliş beklentisinin olduğu kripto para biriminin Cardano (ADA) olduğunu dile getirdi. Analist, YouTube kanalı aracılığı ile paylaştığı videosunda, 2017 yılında yaşanan rallinin günümüzde yaşanan ralli yanında oldukça ufak kaldığını dile getirdi. Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuzu ifade eden analist, 2017-2018 yılında görülen rakamların 2021 yılı için çok küçük kaldığını dile getirdi.

Bunlara ek olarak ADA fiyatının ciddi bir artış yaşamasını beklediğini dile getiren analist, Cardano’nun 10 dolara kadar yükselmesini beklediğini belirtti. Eğer analistin beklediği fiyat eviyeleri görülürse ADA yıl içinde %1.000 artmış olacak.

ADA günümüzde 1 dolarlık önemli seviyenin üzerinde kalmak için çaba harcıyor ve düzeltme başlamadan önce 1,20 dolara kadar yükselmişti.

Alım Fırsatı

Öte yandan analiste göre Cardano‘nun özellikle 1 doların altına düşmesi yatırımcılar için büyük bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli. Daha önce de ADA fiyatında ciddi bir artış beklediğini dile getirdiğini belirten analist, yatırımcıların düşükten alım fırsatını kaçırmaması gerektiğini ifade ediyor.

Bitcoin’de Hedef: 400.000 Dolar

Popüler analist açıklamalarında Bitcoin ile ilgili de yorumlar yaptı. Van de Poppe, gelecekteki piyasa değerini tahmin etmek için kripto para birimlerinin günümüzdeki konumu ile 1990’lardaki Dotcom olayını karşılaştırdı. Analiste göre, kripto varlıklar değer olarak %600 oranında büyüyebilir ve Bitcoin’in fiyatı bu durumda 330.000 dolar ile 400.000 dolar aralığına kadar yükselebilir.

Facebook Comments