Monday, January 30th, 2023

AERGO Coin Nasıl Alınır?

Aergo, açık kaynaklı kurumsal bir blockchain platformudur. AERGO, direkt olarak kurumsal yatırımcılara yönelik birçok blockchain çözümünü bir araya getirerek hibrid geliştirmeleri uygulamaya koyuyor. Bu da Bitcoin’in sahip olduğu blockchain ağı gibi izinsiz ağların yanı sıra izinli ağların da oluşturulabilmesini sağlamakta.

AERGO, SQL desteği ile beraber de verilerin çok kolay bir şekilde taşınabilmesini ve depolanabilmesini mümkün kılıyor. Programcılar direkt olarak SQL kullanarak akıllı kontrat kodlaması yapabiliyor ve kurumsal hizmet verebiliyor.

AERGO (AERGO) Nedir?

AERGO, bu ağın ve bütün yapının kripto para birimidir. Blocko tarafından geliştirilen Aergo aynı zamanda Lotte Card, Shinhan Bank, Korea Exchange, Hyundai Motors ve birçok Asya merkezli dev şirket ile beraber çalışıyor. Aergo ekosistemi, Samsung destekli Blocko tarafından geliştirilmenin yanı sıra ABD’de de önemli ortaklara sahip.

AERGO kripto para birimi ağa katılan her bir kurumsal yatırımcının alımları ve yarattığı alım baskısı ile yükselmekte. Büyük çaplı kurumsal yatırımcılar ve bankaların kendi blockchain ağlarını oluşturmaları da bu sayede uzun vadeli bir fiyat artışı ve alış baskısı yaratıyor.

Telekomünikasyon devleri, bankalar, holdingler ve bunun gibi şirketler  özel blockchain ağlarını ve buna özel ağ düğümlerini kullanarak AERGO Coin’den sonuna kadar faydalanabilmekte.

AERGO, toplam piyasa değeri açısından 558. sırada yer alıyor. 0,08426 dolarlık birim fiyata sahip olan AERGO Coin, toplamda 500.000.000 arza sahip. AERGO henüz toplam arzın %53’ünü piyasaya sürmüş durumda ve bu da toplam piyasa değerinin olması gerekenin %47 altında olduğunu gösteriyor. Akıllı kontrat odaklı projelerin her geçen gün daha fazla gelişmesi ise AERGO için uzun vadede umut olduğunu gösteriyor. AERGO fiyatının rekoru ise Hyundai ortaklığı ile gelmiş ve fiyat 0,39 doları görmüştü. Fiyatın yeniden bu seviyelere çıkıp çıkmayacağını ise zaman gösterecek.

AERGO Coin Nereden Alınır?

Peki AERGO Coin almak için ne yapmak gerekiyor? AERGO Coin tahmin edilebileceği gibi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde listelendi. Hem güvenlik hem de likidite konusunda Binance üzerinden BTC ve BUSD işlem çiftleri AERGO Coin alabilirsiniz.

Facebook Comments