Sunday, October 17th, 2021

Among Us gelecek planlarını açıkladı

Uzun bir bekleyişin ardından Among Us ‘ın son haritası Airship bugünden itibaren indirilebilir. Bununla birlikte, geliştirici Innersloth‘un oyun için bugüne kadar yayınladığı en büyük güncelleme de oyunculara sunuluyor. Güncelleme paketinde kalıcı bir hesap sistemi ve kapsamlı yeni şapka koleksiyonu yer alıyor.

Ayrıca stüdyoda gelecek için planlanan daha da büyük değişikliklerin de olduğu belirtiliyor. Innersloth, bugün yayınlanan güncellemenin ayrıntılarını anlattığı bir blog gönderisinde, oyuna 15 oyunculu lobilerin ve yenilenmiş bir tasarımın geleceğinden bahsediyor.

Among Us’ın en büyük haritası: The Airship ‘geliyor’

Among Us yakında yeni yol haritasını yayınlayacak

Innersloth sanatçısı Marcus B, değişeceği açıklanan tasarım hakkında, hatları temizlemek ve animasyon sürecini kolaylaştırmak için görsel varlıkları “tamamen” güncelleyeceğiz dedi. Ayrıca stüdyonun topluluk direktörü Victoria Tran ise “Bunu yakında görmenizi bekleyemeyiz” ifadesinde bulundu.

Innersloth, gelecekte daha ayrıntılı bir yol haritası paylaşacağına ve topluluğun stüdyoda neler olup bittiğini bilmesini sağlamak için daha iyi bir iş çıkaracağına dair söz verdi.

Ayrıca şirket yeni işe alımlarla, gelecekteki güncellemelerin teslim edilmesinin uzun sürmemesini bekliyor. Airship‘i bugünden itibaren PC, iOS, Android ve Nintendo Switch’e indirebileceğinizi belirtelim.

Ücretsiz harita güncellemesi şunları içeriyor;

– Şimdiye kadarkilerin en büyüğü olan 4. harita

– Mücevher parlatma, çöpleri boşaltma (wow fun) ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni görevler

– Başladığınız odayı seçme yeteneği

– Keşfedilecek (veya öldürülecek) yeni alanlar

– Merdivenler ve hareketli platformlarla gelişmiş mobilite

– Kalp iğnesi, kızgın kaşlar, tek boynuzlu at kafası, lastik eldiven ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni ücretsiz şapkalar

The post Among Us gelecek planlarını açıkladı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments