Sunday, August 7th, 2022

Ankr Coin Nasıl Alınır?

Ankr, Web3 dağıtımı için bir altyapı platformu ve pazar yeri inşa ediyor. Blok zinciri altyapısı, kaynak sağlayıcıların ve son kullanıcıların blok zinciri teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına kolayca bağlanmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Ankr tescilli bulut altyapısı, genel bulut sağlayıcılarından bağımsız olarak çalışır ve esnekliği ve kararlılığı artırmak için coğrafi olarak dağıtılmış kurumsal sınıf veri merkezleri tarafından desteklenir.

Ankr (ANKR) Nedir?

Ankr platformu, kullanıcılara özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu node dağıtımı ve API çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu çözümler, blok zinciri ekosistemlerine katkıda bulunmaları için sıradan insanlar, işletmeler ve geliştiriciler için giriş engelini azaltmak için tasarlanmıştır.

Ankr node piyasası, kullanıcılara dakikalar içinde blok zinciri node’larını dağıtma yeteneği sağlarken, Ankr API piyasası, genel blok zincirleri ve DeFi protokolleri için tek tıklamayla API çözümleri sağlar.

Ankr, platformdaki ödemeleri, küresel olarak dağıtılan kaynakların ölçülmesini, kullanıcıların / kaynak sağlayıcılarının itibar verilerini ve akıllı sözleşmeler yoluyla algoritmik olarak veri merkezlerini öneren altyapının önemli bir parçası olarak blockchain teknolojisini kullanır.

Öte yandan Ankr, 2017 yılında California Berkeley Üniversitesi’nde kuruldu. Kurucu ekibi ve genel merkezi San Francisco’dad bulunuyor. Ankr’ın dağıtık ekibi Şangay, Moskova, Bükreş, Amsterdam, Hindistan ve Güneydoğu Asya’daki ofislerde faaliyet göstermektedir.

Bunlara ek olarak ANKR, Ankr platformunun yerle kripto para birimi olarak hizmet veriyor ve şu anda dolaşımda 6,496,232,711 ANKR coin bulunduğu biliniyor.

Yazının yayına hazırladığı sırada 2,69 dolardan işlem gören ANKR Coin,189,420,809 USD işlem hacmi ile CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 102. sırada yer alıyor. Bunların yanında ANKR coin maksimum arzının 10.000.000.000 ANKR’ye ulaşması planlanıyor. Öte yandan 29 Aralık 2020 tarihinde 0,76 dolar ile dibi gören ANKR Coin’in 25 Aralık 2020 tarihinde 2,92 dolar ile rekor kırdığını belirtmek gerekiyor.

ANKR, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

ANKR Coin Nereden Alınır?

Binance borsasında bir hesap oluşturduktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde ANKR coin satın alabilirsiniz. Yatırımcıların Binance’i tercih etmesindeki en büyük etkenlerin likidite, güvenlik ve hız unsurları olduğunu belirtmekte fayda var.

  • ANKR Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL göndermek veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna ANKR yazın ve altta açılan ANKR /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ANKR  AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ANKR Coin alma işlemini tamamlayın.

Bunlara ek olarak Binance’de satın almak istediğini rakamı girerek güncel fiyattan değil de daha düşük fiyattan da alım emri oluşturabilirsiniz. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğini miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments