Saturday, February 24th, 2024

Appcoins Nasıl Alınır?

Appcoins (APPC), Ethereum ağı tabanlı açık kaynaklı bir uygulama mağazasıdır. AppCoins, adından da anlaşılabileciği üzere merkezsiz protokollerin ve çeşitli uygulamaların hayata geçirildiği bir yapıya sahip. Kullanıcılar bu açık kaynaklı ve dağınık protokolde istedikleri uygulamaya ulaşabilip uygulama içi satın almalar yapabilmekte. Uygulamalardaki uygulama içi satın almalardan elde edilen gelir ise uygulama ekosisteminde tutuluyor. Uygulamalar ne kadar fazla para elde ederse bu ekosistemin o kadar fazla büyümesini sağlıyor.

Açık kaynaklı protokol olması ise bunun daha fazla şeffaflık ile güven endeksleyebilmesini sağlıyor. Birden çok uygulama mağazası bu durumdan yararlanabilir ve projeye yatırım yapanlar her birinin başarısından ayrı ayrı pay alabilir. Uygulamal ve uygulama mağazaları geliştikçe de API entegrasyonu çok daha kolay bir hal alarak ekosistem büyür.

Appcoins (APPC) Nedir?

APPC Coin, bütün bu ekosistemin temel kripto para birimi konumunda. Geliştiriciler yeni bir uygulama geliştirmek için sunucu almak istediğinde, kullanıcılar yeni bir uygulama içi satın almak istediğinde veya ağda herhangi bir harcama gerçekleştirilmek istendiğinde APPC Coin’in kullanılması gerekiyor.

APPC Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 593. sırada yer alıyor ve 0,0856 dolarlık birim fiyata sahip. 20 milyon dolarlık birim fiyatı olan APPC Coin, toplam 245 milyon sirkülasyona sahip. Sirkülasyonunun tamamı dolaşımda olan APPC Coin fiyatı ise an itibarıyla dip seviyelerde.

Daha önce 2,6 dolar seviyelerini görmüş olan APPC Coin’in bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,08 dolardan işlem görmesi ise artık uygulamanın aktif olarak eskisi kadar kullanılmadığını gösteriyor. APPC Coin’in son 24 saat içerisindeki ticari hacmi ise 864 dor seviyesinde.

APPC Coin Nereden Alınır?

APPC Coin satın almak için dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’i kullanabilirsiniz. Binance üzerinde Bitcoin’i kullanarak APPC/BTC işlem çifti üzerinden alım yapmak oldukça kolay.

Kripto para borsasına alım yapacağınız kadar BTC gönderdikten veya TRY gönderip BTC alımı yaptıktan sonra, APPC/BTC işlem çifti sayfasını açın. Daha sonra karşınıza gelen sayfada APPC Al sekmesini seçerek istediğiniz kadar BTC’yi girerek alım işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Facebook Comments