Sunday, December 3rd, 2023

Apple Spring Loaded etkinliği canlı yayın! 19.45’de!

Apple, 2021 yılındaki ilk etkinliği ile akşam 20:00’da karşımıza çıkıyor. Spring Loaded adı verilen etkinlikle yeni ürünlerini tanıtacak Apple’ın neler tanıtacağı merakla bekleniyor. Bir klasik haline gelen canlı yayınımızda bu heyecana ortak olalım!

Apple Spring Loaded canlı yayını bu akşam 19.45’de!

ShiftDelete.Net olarak teknolojiyi sizlere tüm hızları ile aktarmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi düzenlenecek etkinlik için düzenleyeceğimiz canlı yayında bizlerle beraber olabilirsiniz!

Her Apple etkinliği öncesi sektörde bilinen analistler, tanıtılması muhtemel ürünler konusunda tahminlerde bulunur. 2021 yılının ilk Apple etkinliğinde ise bizleri birçok ürün bekliyor olabilir.

Bu tahminler arasında iPad Pro’nun 2021 modeli, Apple Pencil’ın üçüncü versiyonu, iPad mini 6, uygun fiyatlı bir iPad modeli, çok uzun zamandır sürekli konuşulan ancak bir türlü tanıtılmayan AirTags, yeni iMac modeli, MagSafe destekli powerbank ve iOS 14.5 çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor.

Bu ürünler dışında ihtimali düşük olsa da gelebilecek yeni ürünlerin AirPods 3, yeni Apple TV ve 14 – 16 inçlik bir MacBook Pro olabileceği düşünülüyor.

The post Apple Spring Loaded etkinliği canlı yayın! 19.45’de! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments