Sunday, December 10th, 2023

Artık TIME Abonelikleri Kripto Para Birimi İle Yapılabilir

Ortaya çıkan son bilgilere ve şirketin resmi duyurusuna göre TIME, Crypto.com ile yeni bir ortaklık aracılığıyla dijital abonelikler için bir ödeme şekli olarak kripto para birimini kabul etmeye başladı.

Büyük Yayından Önemli Adım

Yapılan açıklamalara göre kripto para birimi ile ödeme yapmayı seçen aboneler, tek seferlik satın alma işlemlerinin yanı sıra yalnızca abonelere özel etkinlikler ve tekliflerle Time.com’daki içeriğe 18 ay boyunca sınırsız erişim elde edecekler. Şu anda kripto para birimi aracılığıyla bir abonelik satın almak yalnızca ABD ve Kanada’da mümkün durumda ve önümüzdeki birkaç ay içinde uygulamanın küresel anlamda sunulması bekleniyor.

Bunlara ek olarak ortaklığı desteklemek için Crypto.com, CRO’yu kullanarak ödeme yapmayı seçen abonelere yüzde 10’a kadar Pay Rewards sunacak.

TIME Başkanı Keith Grossman ise konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “TIME, 2,3 milyon abonelik mevcut topluluğumuz üzerine yenilikler yapmaya ve yeni yollar bulmaya devam ederken, Crypto.com ile ortaklığımız aracılığıyla bu yeni ödeme seçeneğini sunmaktan gurur duyuyoruz” sözlerini kullandı.

Dijital Abonelikler ve Kripto Para Ödemeleri

TIME Baş Teknoloji Sorumlusu Bharat Krish ise yaptığı açıklamalarda, “Dijital abonelerimiz için bir ödeme seçeneği olarak kripto para birimini ilk kez sunmaktan heyecan duyuyoruz. TIME’nin topluluğumuz adına hızlı dijital dönüşümü, yeni teknolojileri benimseme ve fikirlerimizi hayata geçirmek için Crypto.com gibi yenilikçi şirketlerle yakın çalışma taahhüdümüzün bir sonucudur.” sözlerini kullandı.

Crypto.com‘un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek de “TIME ile ortak olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Misyonumuz dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak ve TIME ile birlikte ileriye doğru büyük bir adım attık.” sözleri ile yeni ortaklığı duyurdu.

Bu duyuru, TIME’ın kripto para birimi alanındaki son genişlemesini takip ediyor. Mart ayında, TIME, TIME’ın 98 yıllık tarihindeki en ikonik kapaklardan biri ve özel olarak NFT olarak tasarlanmış ilk kapak dahil olmak üzere, açık artırmada non-fungible token’lar olarak özel üç TIME kapağı serisi sundu.

Facebook Comments