Monday, November 29th, 2021

Atletico De Madrid Fan Token Nasıl Alınır?

Atletico De Madrid Fan Token, Atletico De Madrid Futbol takımının taraftar token’ıdır. Atletico De Madrid Fan Token, taraftarlara çeşitli avantajlar sunuyor ve token sahipleri bazı konularda söz sahibi olma hakkı kazanıyor.

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) Nedir?

Token’lar genellikle sahiplik ve hatta üyelik temsil edebilen varlıklardır. Token’lar halihazırda çok çeşitli amaçlar için kullanıldığından, en yaygın olanı şu anda Ethereum ve bunların ERC standart token’ları olan token’ları desteklemek için yerel niyetle birçok özel blok zinciri geliştirilmiştir. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel taraftar token’ları alarak destekledikleri kulüpleri etkilemek için oy hakkı elde ettikleri futbol hayranları için bir uygulamadır.

Chiliz (CHZ) ise ChiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 yardımcı program token’ıdır. Platformlarını başlatırken, diğer spor Blockchain girişimlerinin yanı sıra yeni bir token kategorisi ortaya çıktı: Taraftar Token. Socios.com platformuna girdikten sonra  kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) olarak adlandırılan bir şeye ev sahipliği yapar. Taraftarlar, Taraftar Token’ları elde etmek için bir kripto para borsası aracılığıyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sonlu, dijital bir varlıktır.

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) sayesinde kullanıcılar, sezon boyunca uygulamaya özel anketlere katılabiliyor ve Atletico De Madrid’in taraftar topluluğunda yer alabiliyor. Bununla birlikte, takımın ev sahibi olduğu maçlarda VIP bilet kazanbiliyor ve oyuncular tarafından imzalanan resmi formalara erişebiliyorlar.

Yazının yayına hazırladığı sırada 4,22 dolardan işlem gören Atletico De Madrid Fan Token,5,158,911 USD işlem hacmi ile CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 806. sırada yer alıyor. Bunların yanında şu anda dolaşımda 1,223,789 adet Atletico De Madrid Fan Token bulunuyor ve bunun maksimum 10.000.000 ATM Coin’e ulaşması bekleniyor.

Öte yandan 1 Temmuz 2020 tarihinde 2,96 dolar ile dibi gören ATM Coin’in 30 Aralık 2020 tarihinde 29,29 dolar ile rekor kırdığını belirtmek gerekiyor.

Atletico De Madrid Fan Token, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

ATM Coin Nereden Alınır?

Binance borsasında bir hesap oluşturduktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde Atletico De Madrid Fan Coin satın alabilirsiniz. Yatırımcıların Binance’i tercih etmesindeki en büyük etkenlerin likidite, güvenlik ve hız unsurları olduğunu belirtmekte fayda var.

  • Atletico De Madrid Fan Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL göndermek veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna ATM yazın ve altta açılan ATM/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “ATM AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek ATM Coin alma işlemini tamamlayın.

Bunlara ek olarak Binance’de satın almak istediğini rakamı girerek güncel fiyattan değil de daha düşük fiyattan da alım emri oluşturabilirsiniz. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğini miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments