Saturday, April 20th, 2024

BAT, ADA Coin, NEO Coin Yorum – Yükseliş Sırası Bu Üç Altcoine Mi Geldi?

Bitcoin (BTC) fiyatının 48.000 doları görmesi, Binance Coin‘in (BNB) 100 doları geçmesi derken bir süredir sessizliğini koruyan üç demirbaş altcoin, hafif hareketlilikler yaşamaya başladı. Özellikle bir süredir yatırımcılarını bekleten NEO Coin ile hızlı bir yükseliş yaşamasına rağmen yatay seyretmeye başlayan ADA Coin yorumları birçok yatırımcının merak ettiği bir konu.

ADA Coin Yorum

Ethereum kurucu ortağının hayata geçirdiği ADA Coin, son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından oldu. ADA fiyatının durmak bilmeyen yükselişi bunun en büyük 5. kripto para birimi sıralamasına kadar yükselmesini sağladı. Son 7 gün içerisinde %70 yükselen ADA, son 24 saat içerisinde ise %4,9 düşüş yaşayarak rallinin bitmiş olabileceği sinyalini verdi.

 

ADA Coin’in RSI indikatörüne bakıldığında fiyatın şiştiği görülebilmekte. Bu da 0,68 dolardan işlem gören ADA için hafif bir düzeltme görülebileceğine işaret ediyor. ADA Coin yorumlarına bakıldığında ise analistlerin birbiri ardına gelen teknik güncellemeler sonrasında fiyatın düzeltme yaşamasına ihtimal verdikleri net bir şekilde görülüyor.

NEO Coin Harekete Geçti

ADA’nın aksine haftalardır yerinde sayan NEO Coin, sonunda hareketlendi. Son 24 saat içerisinde %20 yükselen NEO, 54 dolar hedefine ilerliyor. NEO’nun 32 dolar direnci sonrası önü tamamen açık ve 54 dolar dışında 3 yıllık direnç noktası olan 82 dolar test edilebilir.

Birçok yatırımcının beklediği NEO Coin’in hareketlenmesi ciddi bir FOMO yaratabilir. Buna karşın BTC fiyatında yaşanacak sert bir düşüş, NEO için her şeyi bozma ihtimaline sahip.

BAT Coin Yorumları: Fiyat Hala Rekorun Gerisinde

Brave tarayıcısının kripto parası BAT da aynı NEO gibi bir süredir yerinde sayıyor. 8 Şubat tarihine kadar hiçbir hareket görülmeyen BAT, 9 Şubat tarihinden sonra ise dik bir yükseliş ivmesi yakaladı.

0,40 dolardan 0,44 dolara kadar yükselen BAT Coin, kritik bir dirence çarptı. BAT fiyatının 0,45 dolar direncini birkaç kere test etmesine rağmen buradan düşüş yaşaması henüz yeterince alım baskısı oluşmadığını gösteriyor. Uzmanların yorumlarına bakıldığında ise BAT’ın tüm zamanların rekoru olan 0,95 dolara ulaşması mümkün olabilir.

BAT Coin devamlı olarak kullanıma sahip olması ve teknik açıdan RSI ile MACD indikatörlerinden olumlu sinyal alması ile 0,45 dolar direncini kırabilir.

Facebook Comments