Thursday, April 18th, 2024

Bayrak hisse milyonluk pay satışı! Hissede neler oluyor?

Borsa’da işlem gören Bayrak hisse milyonluk pay satışı duyurusu geldi. Pay satış olan hisse hangisi? Pay satış miktarı ne kadar? Hisseye dair detaylar…

Bayrak hisse milyonluk pay satışı duyurusunun detaylarına göre ilk hisse BAYRAK

03/08/2021 – 03/08/2021 tarihinde BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 9,02 – 9,86 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 1.000.900 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 03/08/2021 tarihi itibariyle %39,28 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Pay Satım yapan kişi: TURGUT BAYRAK

Görevi: Yönetim Kurulu Başkanı

Pay satım yapan kişi : Ali Mahmutoğlu

  • Bayrak hisselerinde yapılan toplam satışın nominal büyüklüğü yaklaşık 2.300.000 TL’lik pay satımı yapıldı. Bu payların değeri ise yaklaşık 21.500.000 milyon büyüklüğüne ulaştı.
  • Bayrak hisse fiyatları son bir haftadır. düşüşte .Dün %7 değer kaybıyla 9,30 TL seviyesinden kapattı.
  • Bilanço bilgilerine göre şirket son çeyrekte karlılıktan zarara geçmiş durumda.
  • Ne karlılık 600 milyon seviyesine geriledi.

Bayrak şirket hakkında

1994 yılında plastik enjeksiyon imalatı ile plastik sektörüne giriş yapan şirketimiz, 1997 yılında taban sektörüne geçiş yapmıştır. Önce PVC taban imalatında büyüyen Bayrak Ebt Taban, ardından Termo taban imalatıyla kapasitesini büyütüp gün geçtikçe sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Gelişen teknolojileri ve müşteri tercihlerini zamanında analiz edip 2013 yılında Türkiye’deki ilk Faylon (EVA) taban tesisini kurarak bir ilke imza atan Bayrak Ebt Taban günlük kapasitesini 20.000 çift Faylon (EVA) tabana çıkarmıştır. Faylon taban ile kaliteyi, konforu ve rahatlığı ön planda tutarak tabanda yeni bir trendin de önünü açmıştır. Yenilikçi ve özverili taban üreticisi olarak sektöründe ‘kalite’ ve ‘güven’ ilkeleri ile birlikte bu çalışmalarda vazgeçilmez bir proje ortağı konumuna gelmiştir.

Bayrak Ebt Taban hizmet ve ürün kalitesi, çözümcül yapısı, termin süreleri hususlarında hassasiyetini müşteri lehine her zaman korur.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi

paraajansı

The post Bayrak hisse milyonluk pay satışı! Hissede neler oluyor? appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments