Friday, February 23rd, 2024

Bella Protocol Coin Nasıl Alınır?

Bella Protocol, kripto bankacılığını daha basit ve daha erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir DeFi ürünleri paketi sunan platformdur. Protokol, bazı blok zinciri platformlarını etkileyebilecek yüksek ücret ve yavaş işlem sorunlarını ortadan kaldırarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmayı ve aynı zamanda basitleştirilmiş DeFi akıllı portalı aracılığıyla kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Bella Protocol (BEL) Nedir?

Bella Protocol (BEL), ağdan ücret ödülleri toplamak, Bella protokol ürünlerinde (robo-danışman aracı gibi) özel indirimler almak ve stake etme ödülleri kazanmak için kullanılan bir tokend’dır.

Proje, Binance’in Launchpool platformu aracılığıyla dağıtılan ilk proje olarak Eylül 2020’de başlatıldı ve Arrington XRP Capital ve Ledger Capital dahil olmak üzere birçok önde gelen firmanın yatırımlarını güvence altına aldı.

Bella’nın akıllı havuz özelliği, kullanıcıların DeFi pazarında mevcut olan en iyi verime erişmesine ve aynı zamanda neredeyse sıfır işlem ücretinden yararlanmasına olanak tanıyor. Çünkü bunlar doğrudan platform tarafından sübvanse ediliyor.

Bunların yanında Belle Protocol, gizliliği koruyan hesaplama için Blockchain tabanlı bir katman 2 çözümü olan ARPA ekibi tarafından oluşturuldu. BEL token’ı, Bella Protokol ekosisteminin önemli bir bileşeni ve sahiplerin platformun yönetimine katılmasına izin veren bir ödül token’ı olarak hizmet ediyor.

Bunların yanında Bella Protocol’ün ana özelliklerinden biri basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi ve çok çeşitli ürünleridir. Platform şu ana ürünlerden oluşuyor: Bella Liquidity Mining platformu, esnek tasarruflar, popüler ve karlı DeFi ürünlerinde sıfır işlem ücreti ile varlıkları dağıtmak için tek tıklamayla kullanılan akıllı bir portal, bir borç verme platformu.

Eylül 2020’de piyasaya sürülmesine rağmen, bu ürünlerin tümünün halihazırda çalışır durumda olması ise önemli bir avantaj olarak nitelendiriliyor.

Ayrıca platform, potansiyel yükseltmeleri, sürümleri ve diğer parametreleri oylayarak platformun yönetimine katkıda bulunabilen BEL token sahipleri tarafından destekleniyor. Diğer şeylerin yanı sıra BEL coin, stake etmeye katılan kullanıcılar için de bir ödül görevi görüyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0157 dolardan işlem gören Bella Protocol Coin, BEL BTC işlem çiftinde de 0.0000004507 BTC ile işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, 50,579,338 USD işlem hacmi ile 289. sırada yer alan Bella Protocol Coin son 24 saat içindeki işlem hacminin de 4,988,602 USD olduğunu belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak 29 Aralık 2020 tarihinde 0,0416 dolar ile rekor kıran BEL Coin, 13 Ocak 2021 tarihinde 0,0066 dolar ile de dip seviyeyi gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 3,026,721,973 adet BEL Coin bulunuyor ve bu rakamın maksimum 3,965,900,953 BEL Coin’e ulaşması bekleniyor.

BEL Coin Nereden Alınır?

BEL coin, dünyada işlem hacmi bakımından ilk sırada yer alan kripto para işlem platformu Binance aracılığı ile hızlı, güvenilir ve kolay bir biçimde satın alınabilir.

Binance aracılığı ile Bella Protocol Coin satın almak isteyen kişilerin öncelikle Binance platformuna üye olması gerekiyor. Üyelik işlemlerinin ardından Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılması ile işlemlere başlanabilir.

BEL coin’in işlem gördüğü Binance Coin (BNB), BUSD, Tether (USDT) ya da Bitcoin (BTC) alarak BAND işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments