Sunday, December 3rd, 2023

BİM’de satılacak drone’u inceledik

Birçok kullanıcı uygun fiyatlı drone modellerinin kullanım deneyinimi merak ediyor. Bim’de satışa sunulacak olan ve fiyatıyla dikkat çeken Corby SD01 Air Master inceleme videosu ile karşınızdayız.

Corby SD01 Air Master inceleme

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda fiyatı ile dikkat çeken Corby SD01 Air Master drone modelini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Corby Air Master Drone satın almak için: https://bit.ly/3n66HAK

SD01 Air Master, 175 gr ağırlığı sayesinde SHGM (Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü) kayıt gerekmeden kullanım imkanı sunuyor. Corboy SD01 Air Master için Android ve iOS cihazlar üzerinden kontrol imkanı sağlayan mobil uygulama mevcut.

Yaklaşık 10 dakika uçuş süresi sunan model, kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı olmasına rağmen cihazın kamera performansı beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Kumandada yer alan acil iniş butonu sayesinde herhangi bir sorun olduğunda yumuşak iniş yapılabiliyor. Ayrıca kutu içeriğinde bulunan pervane koruyucuları, çarpma anında cihazın daha az hasar almasını sağlıyor.

Cihazda kullanılan batarya, direkt olarak USB üzerinden şarj imkanı sunuyor. Şarj standı ihtiyacını ortadan kaldıran SD01 Air Master, bağlantı için Wi-Fi teknolojisini kullanıyor.

Diğer drone modellerinde olduğu gibi SD01 Air Master modeli de havada sabit kalma özelliğine sahip. Otomatik iniş-kalkış özelliğiyle dikkat çeken cihaz, 200 Türk Lirası bandında alınabilecek en iyi dronelar arasında yer alıyor.

HSS (Hand Sense System) özelliği sayesinde uçuş yaparken cihazı elinizi kullanarak kontrol edebilirsiniz. Örneğin tanımlanan el hareketlerinden birini uygulayarak cihazın video kaydını başlatabilirsiniz.

The post BİM’de satılacak drone’u inceledik appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments