Saturday, January 28th, 2023

Binance Coin (BNB) Teknik Analizi – 6 Mart 2021

Piyasanın ani dalgalanma trendinden istikrara kavuşmasıyla beraber Binance Coin (BNB) de fiyat grafiğinde istikrarlı bir zemin elde etmeye çalışıyor. Haberimizin yazıldığı sırada BNB, 35,03 milyar dolarlık piyasa değeri ile birlikte 220 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

4 saatlik grafikte Binance Coin (BNB) fiyatının ayın başından bu yana 214 ile 267 dolar arasında mekik dokuduğunu görebiliriz. Direnç noktası testinin ardından BNB fiyatında düzeltme yaşandı. Ancak bir fiyat dalgalanması ile BNB’nin değeri tekrar 214 dolar seviyelerine geldi. Binance Coin, 214 dolar destek seviyesini test etmeye doğru ilerliyor olabilir. Ancak bu seviyenin altına düşmesi beklenmiyor.

En Popüler İndikatörlerle Birlikte Binance Coin Grafiği

Uzman analistlerin popüler indikatörlerle derlediği Binance Coin yorumları ve olası senaryolar.

Müthiş Osilatör, piyasa ivmesinin negatif yöne doğru ilerlediğini öngördü. Bu bağlamda, mevcut piyasada bir fiyat dalgalanması sürdürülebilir gözükmüyor. Bununla beraber, Bollingler Bantları daha az dalgalı bir piyasayı işaret ediyor olabilir. Bununla birlikte Signal hattı ve hareketli ortalama, fiyat çubuklarının üzerine çıkarak aşağı yönlü fiyat trendini öne sürdü. Haberimizin yazıldığı sırada bu indikatörler, BNB fiyatına karşı direnç noktası olarak hareket ediyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), satıcılar piyasaya girdikçe dengeden uzaklaştı. Satış baskısı, Binance Coin’i aşırı satım kategorisine doğru ivme kazandırıyor. Ancak momentum eksikliği, satış ivmesinin dengede kalmasına yardımcı olabilir.

Binance Coin Hangi Yönde Yoluna Devam Edecek ?

Bazı deneyimli uzmanlara göre; Binance Coin’in mevcut piyasa trendi, düşüş görünümüyle konsolidasyonu vurguladı. Piyasa, 214 dolar destek noktasını test etmeye devam edebilir. Ancak piyasadaki momentum düşük olduğu için fiyat eski noktasına dönebilir. Bununla birlikte, volatilite eksikliği de fiyat trendinde ani bir değişikliği engelleyebilir. Sonuç olarak, BNB şu an için dengeli bir yol izliyor olabilir.

Facebook Comments