Friday, February 23rd, 2024

Binance Smart Chain’de Yer Alacak Projenin Token’ı Artışa Geçti!

Son zamanlarda Binance Smart Chain’de yer alan projeler oldukça popüler hale geldi ve sundukları avantajlarla da dikkat çekiyorlar. Binance Smart Chain’in avantarjlarından faydalanacak olan son proje Alpha Finance Lab oldu.

Alpha Finance ve Binance Smart Chain

Alpha Finance Lab bugün Alpha Homora v1’in önümüzdeki haftalarda Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya çıkacağını duyurdu. Bu, DeFi kullanıcılarının BNB’de yüksek bir lending faiz oranı kazanmasına ve PancakeSwap’te kaldıraçlı yield-farming pozisyonlarından yararlanmasına olanak tanıyacak.

Alpha Finance konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, BSC ekosisteminin önemli ölçüde büyüdüğünü ve bunun da kaldıraçlı yield farming pozisyonları almaya yönelik yüksek taleple sonuçlandığını ifade ediyor. Kaldıraçlı bir farming ürünü üreten ilk şirket olduklarını belirten Alpha Finance Lab, AlphaHomora’yı Binance Smart Chain’e getirerek büyük fırsatlar yakalayacaklarını ifade ediyor.

Alpha Finance Lab

DeFi ortamı hızla büyümeye devam ederken yapılan açıklamalara göre, Alpha Finance Lab sürekli olarak Ethereum, BSC, diğer zincirler ve Alpha Homora, AlphaX ve diğer yaklaşan Alpha ürünleri için L2 çözümlerinde çeşitli piyasa boşluklarını değerlendirmeyi hedefliyor. Bu amaçla çeşitli yenilikler yapacaklarını ifade eden proje her fırsatı değerlendireceklerini belirtiyor.

Bu gelişmeler ile birlikte projenin token’ı ALPHA’nın da büyük artışlar kaydetmesi bekleniyor. Bununla birlikte BSC haberi ile artışa geçen ALPHA bu yükseliş beklentilerinden ilkini karşılıyor gibi görünüyor.

Facebook Comments