Sunday, December 10th, 2023

Binance’in Yeni Kripto Para Projesine Rekor İlgi: SafePal Nedir?

Binance kripto para borsasının en güncel Launchpad projesi SafePal, rekor bir ilgi ile karşı karşıya kaldı. Peki Binance’in rekor ilgi gören SafePal kripto para projesi tam olarak nedir ve neyi amaçlıyor?

Binance Launchpadi’n Yeni Projes: SafePal (SFP)

Binance aracılığıyla piyasaya sürülecek olan SafePal, kullanıcı dostu kripto para varlık yönetimi sunmayı hedefleyen güvenli bir kripto para cüzdan uygulaması olarak tanıtılabilir. Hem donanım hem de yazılım cüzdanı hizmetleri veren SafePal, kendi adını taşıyan uygulama üzerinden yönetilebilmekte. Kullanıcılar kolaylıkla kripto para depolayabilir veya alıp satabilir.

binance launchpad

Şimdilik SafePal’ın 20 blockchain ağını desteklediği belirtiliyor ve bunlar arasında Binacen Chain, Binance Smart Chain de yer almakta. Birçok NFT ağı da SafePal tarafından destekleniyor. Cüzdan uygulamasının Binance Labs tarafından desteklenen ilk donanım cüzdan portföyü olması da buna olan ilgiyi arttırıyor.

SafePal (SFP) Nedir?

SafePal’ın kendi kripto para birimi SFP ise BEP-20 tabanlı bir hizmet tokeni olarak biliniyor. Kullanıcılar SFP sahibi olarak işlemlerinden ekstra indirimler kazanabilecek. Buna ek olarak SafePal cüzdanlarını satın alırken de SFP kullanıcılarına ayrıcalıklar tanınacak. SFP, popüler olan Staking hizmetini de kullanıcılarına sunmakta. SFP stake edenler SafePal Earn programı üzerinden ödül kazanıyor.

SFP sahiplerinin bunlara ek olarak airdrop etkinliklerinden de yararlanacağı belirtiliyor. Binance’in Launchpad konusunda bir süredir sessiz kalması ise SafePal’a olan ilgiyi arttırmış olabilir. Toplam arzı 500.000.000 olan SFP’nin ilk baştaki arzı ise 108.166.667 olacak. Binance Launchpad üzerindeki satış fiyatı 0,10 USD olan SFP’in satışına planlananın 160 katın üzerinde katılım oldu.

SafePal Kaçta Listelenecek?

Binance, SFP’i TSİ 15.00 itibarıyla listeleyecek ve SFP/BTC, SFP/BUSD, SFP/USDT işlem çiftleri ile alım satıma açacak. Fiyatın da buna bağlı olarak rekor bir yükseliş elde etmesi mümkün.

Facebook Comments