Tuesday, April 16th, 2024

Binomo’yu Kullanmanın 5 Güvenli Adımı

Binomo, eğer 5 güvenli kuralına uyarsanız güvenilir bir yatırım platformudur. Eğer Binomo hakkında daha fazla şey öğrenmek isterseniz bu yazıda anlatıyor olacağız.

1. Küçük Adımlarla Başlayın: Giriş yapın ve terimleri öğrenin

Binomo’ya kayıt olmak ya da giriş yapmak için Google/Facebook hesabınızı ya da email’inizi kullanabilirsiniz. Eğer email seçeneğini kullanırsanız, website ya da uygulamadaki kayıt formunu doldurmak yeterli olacak. Gelecekteki olası problemlerden kaçınmak adına, Kullanıcı sözleşmesini okumanız ve kurallara uymanız gerekmektedir.

2. Pratik İçin Demo Hesabı Kullanın

Demo hesabı kayıt sonrası her kullanıcının kullanabileceği hesap türüdür. Binomo’nun ne olduğunu kullanıcıların öğrenmesi amacıyla tasarlanmıştır.

3. Mobil Uygulamada Kesintisiz İşlem Yapın

Mobile uygulama üzerinden mi işlem yapmayı tercih ediyorsunuz? Öyleyse herhangi bir uygulama mağazasından Binomo app’i indirebilirsiniz. Android kullanıcıları için resmi websitede bir Apk de mevcut.

4. Güvenli Bir Şekilde Kazanımlarınızı Çekin

Güvenlik amaçları doğrultusunda, para yatırırken kullandığınız yöntemlerden birini kullanarak Binomo’dan para çekmeniz gerekmektedir. Kaynaklarınızın elinize geçme süresi, seçtiğiniz yönteme ve hesap türünüze bağlı olarak birkaç dakika ile 3 gün arasında değişmektedir.

5. İşlem risklerini unutmayın

Binomo helal mi haram mı diye sorduğunuzda cevabını vermemiz mümkün olmayacaktır. Ancak, Binomo’nun ne kadar güvenilir olduğundan bahsedebiliriz. Binomo, 2018’den beri Financial Commission’un bir üyesi. FE, IAIR gibi global ödülleri ile birlikte, Verify My Trade de platform üzerindeki işlemlerin kalitesini ve güvenilirliğini onayladı.

Fakat Demo hesap üzerinden pratik yapılmadan ve işlem yeteneklerinizi geliştirmeden, Binomo üzerinden ticaretlerde bulunmanın kayıplar getireceğini de unutmamak gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments