Sunday, December 3rd, 2023

Biomutant “Dünya” fragmanı yayınlandı

Biomutant geliştirme süreci ile oldukça çalkantılı bir dönem geçirdi. Hatta bir ara oyundan hiç ses çıkmıyordu. Biomutant sıradan bir rol yapma oyunuydu ama sunduğu farklılıklar oyunun ana temasındaydı. Mutant bir karakter oluşturup oyunun size ne sunabileceğine bakıyorsunuz. Mutant karakter oluşturmak ve onunla dövüşme fikri kulağa eğlenceli geliyor. Oyunun önceki fragmanlarında sürekli dövüş mekaniklerine yer verilmişti. Bu seferki videoda bize oyunun dünyası gösteriliyor.

İşte Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları!

Renk paleti çok güzel duruyor

Oyun uzun bir geliştirme sürecinden geçti ve nihayet 25 Mayıs‘ta geliyor. Videoda da fark edebileceğiniz gibi oyundaki renk  paleti çok canlı duruyor. Fragmanda bize bazı eşya mekanikleri de gösteriliyor. Önceki fragmanlar genellikle dövüş mekanikleri üzerineydi, bu sefer çok daha hoş bir fragman yayınlanmış. Oyunun dünyasını merak eden oyuncular için gayet açıklayıcı bir video. Fragmanda oldukça tuhaf ve güzel manzaralar yer alıyor.

Ayrıca Mutant NPC‘leri de görebiliyoruz. Karakterin sırtındaki eşyalar fragman boyunca değişiyor ve her birinin size nasıl bir artısı olduğunu görebiliyorsunuz. Bazen güzelce süzülmenizi sağlarken, bazen de yukarıya doğru küçük bir şekilde yükselmenizi sağlıyor. Sırtınızda taşıyabildiğiniz eşyalar arasında en dikkat çekeni ise bavul. Bavul sizin havada yavaşça kaymanızı sağlıyor.

Biomutant, 25 Mayıs‘ta PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

The post Biomutant “Dünya” fragmanı yayınlandı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments